Мыс ұшы ТМ 240-16-24 М16 240мм2 Ø24мм 35кВ Рексант

5 092,92 ₸
- Бар
- Коды:07-5343-2
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТМ REXANT ұштығы мыс кабельдер мен сымдарды престеу арқылы ұштау үшін арналған. Жоғары сапалы мыстан жасалған.
Белгілеудің құрылымы:
Т— құбыр — ұшы жасалған жартылай фабрикат
М — Мыс — ұшы жасалған материал
240 — ұштықтың номиналды қимасы, мм2
16 — түйіспелі өзектің диаметрі, мм
24 — саптаманың ішкі диаметрі, мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ЗЭТА |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Ені | 20 мм |
| Өнім материалы | Мыс |
| ұштықтың түрі | Сақина |
| Орнату әдісі | Болт |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 8.4 мм |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 35 шаршы мм |
- Бағасы: 5 092,92 ₸

