Желдеткішке арналған торы бар сүзгі ВФИ 480-700 м3/сағ IEK

11 452 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YVR10D-EF-480-55
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қорғаныш қаптамасы бар сүзгілер электр техникалық шкафтардың ішіне шаң мен ылғалдың енуіне жол бермеуге арналған, IP54-тен төмен емес қорғаныс дәрежесін қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Желдеткішпен бірге орнатылады және ауа ағынының айналымын қамтамасыз ету үшін қолданылады. Атмосфералық және температуралық әсерлерге, сондай-ақ УК-сәулеленуге жоғары төзімділікке ие. Прогрессивті конструкцияның арқасында сүзгілер техникалық қызмет көрсету мен орнатудың қарапайымдылығын сақтай отырып, оңтайлы өткізу қабілеттілігімен ерекшеленеді.
Техникалық сипаттамалар
| Пайдалану температурасы, °C | -50...+70 |
| Жиілігі 50 Гц токтың өзгеруі кезіндегі жұмыс кернеуі, В | - |
| Үйлесімділік | ВФИ 480 м3/сағ IP55 IEK; ВФИ 550 м3/сағ IP55 IEK; ВФИ 700 м3/сағ IP55 IEK |
| Биіктігі, мм | 320 |
| Ені, мм | 320 |
| Түсі | Сұр |
| Корпус материалы | АБС-пластик |
| ОӘК түрі | Жоқ |
| Шығыны немесе өнімділігі, м3 сағ | - |
| Желдеткіштер саны | 1 |
| Желдету қондырғысының түрі | Толықтырады. сору және сыртқа тарату желдеткішінің блогы |
| Тереңдігі, мм | 24 |
| МЕМСТ Р ЕН 779 бойынша сүзгі сыныбы | G4 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату әдісі | Жасырын |
| Ауа ағыны | 700 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Ақ |
| Аксессуар түрі | Фильтр с решеткой |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 320 мм |
| Ені | 320 мм |
| Тереңдігі | 24 мм |
- Бағасы: 11 452 ₸


