Кернеу релесі РН-263Т

21 891 ₸
- Бар
- Коды:РН-263Т
РН 263Т кернеу релесі оған қосылған құрылғыларды критикалық кернеуден қорғауға арналған. Аспаптың негізгі міндеті - электр желісіндегі кернеуді номиналды шектерде ұстап тұру. РН 263Т шамалы асқын кернеу кезінде электр желісін токтан ажыратады.
Қолдану саласы РН 263Т:
Кернеуді бақылау релесі тұрмыстық және өнеркәсіптік жабдықты жол берілмейтін ауытқулардан - жоғары және төмен кернеулерден қорғайды, сонымен қатар бейтараптағы кенеттен секірулер мен үзілістердің салдарын болдырмайды. РН 263Т 63А келесі жағдайларда пайдаланылуы мүмкін:
-Тоңазытқыш жабдықтарында.
-Кондиционерлеу және желдету жүйелері.
-Кір жуғыш машиналарда, қазандықтарда.
-Аудио- және бейнетехникада, теледидарларда.
Санат:
Шығарылған елі:
РЕСЕЙ
Биіктігі, мм:
90
Қосылу түрі:
бұрандалы қосылыс
Ені, мм:
36
Механикалық тозуға төзімділік, циклдар:
100 000
Тереңдігі, мм:
60
Кернеуді өлшеу диапазоны, В:
230
Монтаждау тәсілі:
DIN-рейка
Байланыстар түрі:
NO/NC
Өлшем бірлігі:
дана
Жұмыс температурасының диапазоны:
-35+55 °C
Фазалар саны:
1
Салмағы, кг.:
0.16
Климаттық орындалуы:
ӨХЛ 3.1
Уақыт үзінділерінің диапазоны, бастап:
5-900
DIN модульдерінің саны:
2
Индикация:
Иә
Көлемі, м3:
0.000195
Номиналды ток, А:
63
Бренд:
Новатек Электро
Қорғау дәрежесі, IP:
10
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
СЭҚ ТН коды:
8536490000
Реле түрі:
кернеуді бақылау релесі
Номиналды басқару кернеуі, В:
230
Байланыстар саны:
2
НЗ байланыстарының саны:
2
Ауыстырылатын контактілер саны:
1
Ток түрі:
AC
Кернеу, Жылы:
230
Коммутацияланатын ток, А:
63
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Новатек Электро |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 16 шаршы мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Дисплей | Иә |
| Көрсеткіш | Сандық |
| Массасы | 200 г |
| Фазалық реттілікті бақылау | Иә |
| Фазаның жоғалуын бақылау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 1 |
| Номиналды ток | 40 А |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Минималды іске қосу кернеуі | 160 В |
| Максималды іске қосу кернеуі | 290 В |
| Максималды қуат | 9000 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Биіктігі | 90 мм |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 21 891 ₸

