Кернеу релесі РН-263Т

22 951 ₸
- Бар
- Коды:РН-263Т
РН 263Т кернеу релесі оған қосылған құрылғыларды критикалық кернеуден қорғауға арналған. Аспаптың негізгі міндеті - электр желісіндегі кернеуді номиналды шектерде ұстап тұру. РН 263Т шамалы асқын кернеу кезінде электр желісін токтан ажыратады.
Қолдану саласы РН 263Т:
Кернеуді бақылау релесі тұрмыстық және өнеркәсіптік жабдықты жол берілмейтін ауытқулардан - жоғары және төмен кернеулерден қорғайды, сонымен қатар бейтараптағы кенеттен секірулер мен үзілістердің салдарын болдырмайды. РН 263Т 63А келесі жағдайларда пайдаланылуы мүмкін:
-Тоңазытқыш жабдықтарында.
-Кондиционерлеу және желдету жүйелері.
-Кір жуғыш машиналарда, қазандықтарда.
-Аудио- және бейнетехникада, теледидарларда.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Новатек Электро |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Корпус материалы | Пластик |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Дисплей | Иә |
| Көрсеткіш | Сандық |
| Массасы | 200 г |
| Фазалық реттілікті бақылау | Иә |
| Фазаның жоғалуын бақылау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 1 |
| Номиналды ток | 63 А |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Минималды іске қосу кернеуі | 160 В |
| Максималды іске қосу кернеуі | 290 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Биіктігі | 90 мм |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 22 951 ₸

