Шам AD16DS(LED)матрица d=16мм жасыл 24В AC/DC IEK

682 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:BLS10-ADDS-024-K06-16
Жіберу 03 мамыр 2026Жарық сигнал индикаторлары электр тізбектерінің күйін көрсетуге арналған. Электр қалқандарында, өнеркәсіптік жабдықтарда және энергиямен жабдықтау объектілерінде қолданылады. Түрлі түсті опциялар қалқандар мен панельдерді тиімді орналастыруға мүмкіндік береді.
- Елеусіз құны, жоғары сенімділігі және орнатудың қарапайымдылығы.
- Кең ассортимент кез келген күрделіліктегі шкафты жабдықтауға мүмкіндік береді.
-
Техникалық сипаттамалар
Линзаның түсі
Жасыл
Кернеу түрі
Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC)
Тесік диаметрі
16 мм
Шамның түрі
Жарық диоды. жарық көзі (LED)
Объектив түрі
Жазық (-тар)
Ұзындығы
42.0 мм
Алдыңғы сақинамен
Жоқ
Алдыңғы сақинаның түсі
Басқалар
Тұтынылатын ток
≤20 мА
Жарық сүзгісінің корпусының диаметрі
19 мм
Жиынтықта шамдардан
Иә
Линзаның құрылымы
Дөңгелек (-тер)
Жарық индикаторларының саны
1
Алмалы-салмалы шам
Жоқ
Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы
II
Қорғау дәрежесі - IP
IP54
Қосылу түрі
Бұрандалы қосылыс
Номин құл кернеу Ue
24...24 Жылы
Шам қақпағының түрі
Басқалар
Пайдалану температурасы
-25-тен +40 °C-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шам түрі | Сигнал |
| Минималды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Кернеу | 24 В |
| Жарқырау түсі | Қызыл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 682 ₸

