IP65 ELASTA IEK қара (20м/бухта) брошкасы бар Р3-ЦПнг-32 оқшауланған металл түтік

407 ₸/м
- Бар
- Коды:CM10-15-100
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПВХ оқшаулауындағы металл түтік кабельді, сымдарды, икемді шлангтарды және т.б. химиялық және механикалық зақымданудан, ылғалдан және күн радиациясынан қорғауға және қорғауға арналған.
ПВХ оқшаулағышындағы металл түтік үй ішінде және сыртында ашық және жасырын төсеу үшін пайдаланылуы мүмкін.
Қолданылу саласы:
- Ауаны баптау, жылыту, желдету жүйелері;
- Көтергіш-көлік жабдықтары;
- Мұнай және газ өңдеу өнеркәсібі;
- Арналар, туннельдер, траншеялар.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау.
- Қысқа тұйықталу кезінде өрттен қорғау.
- Металл жеңнің икемділігі қосымша керек-жарақтар мен құрылғыларсыз орнатудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
- Металл түтік ішіндегі кабельді майысудан қорғау.
- Электромагниттік кедергілерден қорғайтын қалқан болып табылады.
- Кеміргіштерден қорғау.
- ПВХ-дан жасалған сенімді оқшаулау.
- Жанғыш беттерде, соның ішінде ағашта электрмен жабдықтау жүйелерін төсеу үшін ұсынылады.
Техникалық сипаттамалар
| Жеңнің салмағы 1 м | 0,656 кг |
| Ішкі диаметрі | 30.4 мм |
| Шартты өткелдің диаметрі | 32 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Мырышпен қапталған |
| 1-ші жабынның қаптамасының материалы | ПВХ (ПВХ) |
| 2-ші жабынның қаптамасының материалы | ПВХ (ПВХ) |
| Материал | Болат |
| Иілу кезіндегі радиусты ең аз пайдалану R | 250 мм |
| Сыртқы диаметрі | 38.0 мм |
| Номин диаметрі | 32 мм |
| Иілуге беріктік | Икемді (-тер) |
| Сығымдау кезіндегі беріктік | - Н |
| Жұмыс температурасы | -50...50 °C |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Пайдалану температурасы | -25...60 °C |
| Тығыздау | Тығыздау жоқ |
| Түсі | Қара |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Минималды жұмыс температурасы | -50 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Түсі | Қара |
| Материал | Мырышталған болат |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Қосымша қамту түрі | ПВХ |
| Массасы | 0.65 кг/м |
| қаптама | Шығанақ |
| Құбыр түрі | Металл жең |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Қаптамадағы ұзындық | 20 м |
| Қабаттар саны | 2 |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 30.4 мм |
| Сыртқы диаметрі | 38 мм |
| Иілу радиусы | 250 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Иә |
| УФ төзімділік | Иә |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Қосымша жабынның түрі | ПВХН |
- Бағасы: 407 ₸/м

