Гофрленген құбыр. қос қабырғалы HDPE d=110мм қызыл (50м) KZ IEK

1 562,40 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CTG12-KZ-110-K04-050
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуат кабельдерін, ақпараттық және сигналдық желілерді, сондай-ақ байланыс желілерін механикалық зақымданудан және қоршаған ортаның агрессивті әсерінен қорғауға арналған.
Құрылыста жерасты коммуникацияларын төсеу үшін, көлік инфрақұрылымында жолдар, әуежайлар салуда, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықта, электрмен жабдықтауда, телекоммуникацияларда қолданылады.

Артықшылықтары
- HDPE қос қабырғалы құбырының сақиналық қаттылығы жеткілікті, ол автомобиль жолдарын, әуежайлардың ұшу-қону жолақтарын және т.б. салу және пайдалану кезінде пайдалану жүктемелерін қабылдау үшін қажет
- Ассортиментте сыртқы диаметрі бар құбырлар ұсынылған 40, 50, 63, 75, 90, 110, 125, 140, 160 және 200 мм


Техникалық сипаттамалар
| Түсі | Қызыл |
| Үлгі немесе орындау | Жұмсақ/иілгіш (-тер) |
| Сыртқы диаметрі | 110.0 мм |
| Нысан | Сыртқы. қабырғасы қырлы, іші тегіс |
| Ішкі диаметрі | 94.0 мм |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Полиэтилен (PE) |
| Материал | Пластик |
| Мөлдір | Жоқ |
| Жылтыратылған беті | Жоқ |
| Брошкамен (зондпен) | Иә |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
Қос қабырғалы құбырға арналған ELASTA жалғастырғыш муфтасы d=110мм IEK
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құбыр түрі | Гофрленген |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Материал | Төмен қысымды полиэтилен |
| Түсі | Қызыл |
| Қабаттар саны | 2 |
| қаптама | Шығанақ |
| Қаптамадағы ұзындық | 50 м |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Қызмет мерзімі | 50 жыл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 94 мм |
| Сыртқы диаметрі | 110 мм |
- Бағасы: 1 562,40 ₸

