Шам DSP-04S-1200-IP65-2хТ8-G13-R 14 333 Navigator

7 702,38 ₸
- Бар
- Коды:14333
DSP-04S сериялы шаң-ылғалдан қорғалған Navigator жарықдиодты шамдары (ОТП аналогы) T8 жарықдиодты шамдарымен пайдалануға арналған. Техникалық, өндірістік және қойма үй-жайларын ылғалдылығы мен шаңы жоғары жалпы жарықтандыру үшін өте қолайлы.
Техникалық сипаттамалар
|
Сипаттамалары Санат: Жарқырау түсі: суық ақ Кепілдік мерзімі, ай: 36 Шамның түрі: тұрмыстық желілік шамдар Шығарылған елі: РЕСЕЙ Ұзындығы, см: 127.3 Шамның түрі: LED Ені, см: 10 Іргенің түрі: g 13 Авариялық қоректендіру блогының болуы: Жоқ Шамдар саны: 2 Күңгірттеу: Жоқ Қызмет ету мерзімі, ай: 72 Шамдардың қуаты, Вт: 36 Жұмыс температурасының диапазоны: -40 +40 °C Кернеу, Жылы: 220 Өлшем бірлігі: дана Монтаждау тәсілі: жүкқұжат Салмағы, кг.: 0.963 Қорғау дәрежесі, IP: 65 Тек топтық қаптамада сатылады: Жоқ ЕРЕЖЕ: жиынтықта Көлемі, м3: 0.012 Корпустың түсі: сұр Бренд: Navigator Шашыратқыш материалы: пластик СЭҚ ТН коды: 9405110014 Корпус материалы: пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Ұзындығы | 1500 см |
| Негізгі белгілері | |
| Өндіруші | IEK |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Қуат | 45 Вт |
| Түсі | Ақ |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Шамның қуаты | 45 Вт |
| Шам түрі | Жүкқұжат |
| Жарық ағыны | 3400 лм |
| Шам түрі | LED модулі |
| Түс температурасы | 6500K |
| Жұмыс кернеуі (В) | 220-240 |
- Бағасы: 7 702,38 ₸

