ТА 240-20-20 алюминий ұштығы (қаптамаға. 10 дана) РЕКСАНТ

757,26 ₸
- Бар
- Коды:07-4410
ТА 240-20-20 REXANT алюминий ұштығы алюминий сымдары мен кабельдерін кейіннен өткізгішті жабдыққа немесе шинаға бұрандамалы жалғау үшін престеу арқылы ұштауға арналған.
Жоғары сапалы берік алюминийден жасалған.
Белгілеудің құрылымы:
Т— құбыр — ұшы жасалған жартылай фабрикат;
А — Алюминий — ұштығы жасалған материал;
240 — ұштықтың номиналды қимасы, мм2;
20 — түйіспелі өзектің диаметрі, мм;
20 — шанақтың ішкі диаметрі, мм.
Санат:
Қолданылу саласы:
алюминий сымдар мен кабельдердің өзектерін ұштау
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
Кернеу, Жылы:
35000
Шығарылған елі:
РЕСЕЙ
Монтаждау тәсілі:
престеу; қысу
Номиналды кернеу, В:
35000
Номиналды ток, А:
қолданылмайды
Жұмыс температурасының диапазоны, С:
-60...+80
Өлшем бірлігі:
дана
Монтаждау тесігінің диаметрі, мм:
20
Салмағы, кг.:
0.075
Беттің қорғаныш жабыны:
жабыны жоқ
Материал:
алюминий
Көлемі, м3:
0.00016
Талсымға арналған тесіктің диаметрі, мм:
20
Бренд:
REXANT
Кабель қималарының диапазоны, мм2:
240
СЭҚ ТН коды:
8535900008
Оқшаулау материалы:
Жоқ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Ұзындығы | 116 мм |
| Диаметрі | 19 мм |
| Өнім материалы | қара қоңыр |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 17 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 185 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
- Бағасы: 757,26 ₸

