П-тәрізді перфорацияланған профиль 600-2,5 IEK

3 660 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLM50D-PPP-060-25
Жіберу 13 сәуір 2026U-тәрізді перфорацияланған профиль кабельді, жылыту, желдету және ауаны баптау жүйелерін кез келген конфигурацияда орнатуға арналған. Ол IEK GROUP монтаждау элементтерінің негізгі құрамдас бөлігі болып табылады. Сенджимира әдісімен мырышталған U-тәрізді перфорацияланған профиль климаттық жағдайлары жасанды түрде реттелетін бөлмелерде, сондай-ақ ауаға еркін қол жетімді бөлмелерде жүйелерді орнату үшін қолданылады. Коррозияға төзімділік 2 класына сәйкес келеді (МЕМСТ Р 52868 бойынша).
Техникалық сипаттамалар
Үлгі немесе орындау
Қарапайым профиль
Ұзындығы
600 мм
Материалдың қалыңдығы
2.5 мм
Беттің қорғаныш жабыны
Сенжимира әдісі бойынша мырыштау
Ені
56 мм
Профиль нысаны
U-профиль
Перфорация түрі
3 жағынан тесілген
Салмақ
1,33 келі
Материалдың түрі немесе маркасы
Басқалар
Биіктігі
40 мм
Ойықтың ені
51 мм
Материал
Болат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Профиль |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 56 мм |
| Қалыңдығы | 1.5 мм |
| Массасы | 0.69 кг |
- Бағасы: 3 660 ₸

