NH40-125/3SZ II, 3P ,125А бірінші енгізу басымдығы бар АВР блогы бар реверсивті ажыратқыш

444 876 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:420126
Жіберу 13 сәуір 2026Серия
NH40
Айнымалы токтың максималды номиналды жұмыс кернеуі, В
690
Полюстер саны
3
Қоршаған ортаның ластану санаты
3
Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм
295x135x235
Номиналды ток, А
125
Оқшаулаудың номиналды кернеуі, В
800
Номиналды коммутацияланатын қуат, кВТ
63
Оқшаулаудың электрлік беріктігі, В
6 200
Бағыттардың түрі/саны
1
Қорғау дәрежесі (IP), алдыңғы жағы
IP20
Тұтқаның түрі
Шығарылатын
Механикалық тозуға төзімділік, циклдар
12 000
Электрлік тозуға төзімділік, циклдар
1 000
Негізгі ажыратқыш ретінде жарамды
Иә
Сервистік ажыратқыш ретінде жарамды
Иә
Авариялық тоқтату құрылғысы ретінде жарамды
Иә
Аспаптың құрылымы
Корпустағы жиынтықты құрылғы
Басқару элементінің түсі
Қара
Басқару элементінің түрі
Бұрылмалы ұзартылған тұтқа
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C
-25…+40
Номиналды импульстік төзімді кернеу, кВ
6
Номиналды кернеу, В
400...690
Теңіз деңгейінен биіктігі, м дейін
2 000
Реверсивті орындау
Иә
Монтаждау тәсілі
Стационарлық
Сертификат нөмірі
ЕАЭО N RU Д-CN.РА02.В.94216/23
Дистрибьютор үшін кепілдік мерзімі, жеткізілген күннен бастап айлар
30
Соңғы тұтынушы үшін кепілдік мерзімі, сатылған күннен бастап айлар
24-тен артық емес
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | Chint |
| конструктивті орындау | Жабық |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Доға сөндіргіш камера | Иә |
| Тұтқаның түрі | Алынбалы |
| Тұтқаны қосу | Бұрылу мүмкіндігі бар алдыңғы жақтан |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Механикалық тозуға төзімділік | 4000 цикл |
| Байланыстар саны | 3 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 424 мм |
| Биіктігі | 356 мм |
| Негізгі атрибуттар | |
| Номиналды ток | 1600 А |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 444 876 ₸

