Люминесцентті шам L36/765 OSRAM

753 ₸
- Бар
- Коды:4,00832E+12
OSRAM сызықты флуоресцентті түтік өнеркәсіптік, қоғамдық немесе кеңсе бөлмелерін жарықтандыру үшін қолданылады. Люминесцентті лампалардың сәулелену түсі мен түсінің репродукциясы қоршаған ортаның және қоршаған ортаның түс гаммасын дұрыс тануға мүмкіндік береді. Сызықтық шам жарықтандыру жағдайларын жақсартады және электр энергиясын тұтынуды азайтады. Флуоресцентті лампалардың жоғары жарық тиімділігі және ұзақ қызмет ету мерзімі бар.
Санат:
Қуаты, Вт:
36
Көлемі, м3:
0.00108
Түс температурасы, К:
6500
Бренд:
Osram
Колбаның пішіні:
сызықтық
СЭҚ ТН коды:
8539311000
Кепілдік, жыл:
1
Ұзындығы, мм:
1200
Диаметрі, мм:
26
Энергия тиімділігі сыныбы:
B
Кернеу түрі:
АС
Орташа номиналды қызмет ету мерзімі сағ:
13000
Іргенің түрі:
G13
Шығарылған елі:
РЕСЕЙ
Кернеу, Жылы:
230
Жарқырау түсі:
суық
Күңгірттеу:
Жоқ
Жарық ағыны, Лм:
2500
Өлшем бірлігі:
дана
Шамның түрі (жұмыс принципі):
люминесцентті
Салмағы, кг.:
0.195
Шамның түрі(белгіленуі):
КФЛ
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кернеу | 230 В |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Қуат | 20 Вт |
| Жарқырау түсі | Бейтарап ақ |
| Максималды жұмыс кернеуі | 250 В |
| Минималды жұмыс кернеуі | 175 В |
| Жарықдиодты түс | Ақ |
| Максималды түсті температура | 4000 К |
| Жертөле | E27 |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Шамның пішіні | Алмұрт |
| Жертөле түрі | бұранда |
| Қыздыру шамының баламалы қуаты | 100 Вт |
| Жарқырау бұрышы | 180 град. |
| Минималды түсті температура | 3300 К |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 60 мм |
| Ұзындығы | 131 мм |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 1800 лм |
- Бағасы: 753 ₸

