Кабельдік тіреуіш К1153 IEK

5 975 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLW10-GEM-SK-1200
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қолданылу саласы: қабырғаға немесе төбеге кабельдік трассаларды монтаждау үшін. Монтаждау тәсілі: тіреу тіреуіш бетіне К1157 қапсырмасының көмегімен бекітіледі. Материал: - мырышталған болат У2,5 - лак-бояу жабыны У3 - ыстықтай мырыштау У1,5 МЕМСТ 15150-69 бойынша
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 26 мм |
| Қалыңдығы | 2.5 мм |
| Негізгі | |
| Жүйе түрі | Стойка |
- Бағасы: 5 975 ₸

