ESCA Бұрылысы бірқалыпты. 90град түрі В10 50х50мм IEK

8 095 ₸
- Бар
- Коды:CPV51-0-90-050-050
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
90° тік ішкі тегіс бұрылыс кабель жолының 90° тік ішкі бұрылысын ұйымдастыруға арналған. Аксессуардың қақпағы жинаққа кірмейді. Аксессуар Сенжимир әдісімен (мырыштың қорғаныш қабаты кемінде 10 мкм) ыстықтай мырышталатын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 50 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Негізгі | |
| Жүйе түрі | Повороты на 90град. вертикальные внутренние |
- Бағасы: 8 095 ₸

