Тарату пункті Т3 ЩР1172-270020-В 80А 4.5кА 400V IP31 (ЩСВ-3)

217 975 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-1172270020-V
Жіберу 06 сәуір 2026Тарату пункті (ЩС) — бұл қоректендіруді секциялау мүмкіндігімен сенімді электрмен жабдықтауды ұйымдастыруға арналған дайын шешім.
Конструкция қарсы қосу құлпымен жабдықталған секциялық ажыратқышы бар екі кіріске арналған, бұл кірістердің біреуі істен шыққан жағдайда токтан ажыратылған бөлікті қауіпсіз және тиімді қуаттандыруға мүмкіндік береді.
🧩 Мақсаты
Тарату пункті мыналарға арналған:
-
кернеуі 400/230 В, 50 Гц желілердегі электр энергиясын қабылдау, тарату және есепке алу;
-
енгізулер арасында қоректендіруді қолмен ауыстырып қосумен электрмен жабдықтау желілерін секциялау;
-
тізбектерді қысқа тұйықталу токтарынан және шамадан тыс жүктемелерден қорғау;
-
өндірістік, тұрғын үй, әкімшілік және инфрақұрылымдық нысандарды электрмен жабдықтау жүйелерінің сенімді жұмысын қамтамасыз ету.
🏆 Компаниямен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз 380.kz
-
✅ Коррозияға қарсы жабыны бар зауыттық корпустар;
-
✅ ТЖҚ сертификатталған құрастыру — IEK және басқа брендтердің ресми дистрибьюторлары;
-
✅ Жеткізудегі құжаттама мен схемалардың толық жиынтығы;
-
✅ Әрбір бұйымның сапасы мен қауіпсіздігіне кепілдік беру;
-
✅ Жобалық және үлгілік құжаттама бойынша тексерілген инженерлік шешімдер.
📌 Ескертпе: Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Әрбір тарату пункті тапсырыс берушінің талаптарын ескере отырып, жобаның жеке схемасы бойынша әзірленеді және құрастырылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 80 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 20 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 72 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 540 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Қашықтықтан басқару | Иә |
- Бағасы: 217 975 ₸

