Таратушы тармақ ЩР1112-2602-ВУ 63А 4.5кА 400/230V IP31 РН47 кіріктірілетін IEK (ЩСТ3-3)

42 261 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-11122602-VU
Жіберу 05 сәуір 2026Тарату пункті кернеуі 400/230 В электр тізбектерін қабылдауға, таратуға және қорғауға арналған.
Ол электр жабдықтарын пайдалану қауіпсіздігін және пайдаланушыларды электр тогының соғуынан қорғауды қамтамасыз етеді.
Әкімшілік, тұрғын үй, коммерциялық және өндірістік ғимараттарда қолданылады.
Жұмыс принципі
- Тарату қалқаны электр энергиясын сыртқы желіден кіріс қосқышы арқылы қабылдайды, содан кейін оны ажыратқыштар мен қорғаныс өшіру құрылғылары (ҚҚҚ) арқылы шығатын желілер арасында таратады.
- Номиналды ток параметрлері асып кетсе немесе корпусқа электр тогы ағып кетсе, сәйкес автоматты немесе дифференциалды ажыратқыш өшіріледі.
Артықшылықтары
-
Жоғары функционалдығы бар ықшам габариттер.
-
Қысқа тұйықталулардан және ағып кету токтарынан сенімді қорғаныс.
-
Әртүрлі салаларда пайдалану мүмкіндігі.
-
Орнату және қосу оңай.
-
Қауіпсіздіктің жоғары деңгейі.
Қолданылу саласы
-
Кеңселік және әкімшілік ғимараттар.
-
Жеке үйлер мен пәтерлер.
-
Қуаттылығы аз өнеркәсіптік объектілер.
-
Дүкендер мен сауда павильондары.
-
Техникалық үй-жайлар.
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
-
Монтаждауды ЭҚЕ сәйкес білікті электрик жүргізеді.
-
Қосылу сымдардың түстік таңбалауына сәйкес орындалады.
-
Қалқанның корпусы техникалық қызмет көрсету үшін қол жетімділікті ескере отырып, қабырғаға орнатылады.
-
Қосар алдында кернеудің жоқтығына көз жеткізіңіз.
-
Автоматты ажыратқыштар мен қорғаныс құрылғыларының күйін жүйелі түрде тексеріп отырыңыз.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи аппаратура қолданылды.
- ТЖҚ дифф. адамның электр тоғымен зақымдануының алдын алу үшін шығатын желілерді қорғаумен жабдықталады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және нормативтік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 63 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Орнатылған |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 12 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 240 мм |
| Ені | 330 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Қашықтықтан басқару | Иә |
- Бағасы: 42 261 ₸

