Тарату пункті ЩР1536-241900-Д 40А 6кА 400/230V IP54 CHINT (ЩТХ1)

298 085 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-1536241900-14D
Жіберу 07 сәуір 2026Тарату пункті ЩР1536-241900-Д 40А 6кА 400/230V IP54 CHINT
230/400В сенімді желілерге арналған 36 модульге арналған жоғары қорғалған тарату қондырғысы
Мақсаты
ЩР типті тарату пункті электр энергиясын қабылдауға және таратуға, дифференциалдық құрылғыларды (дифавтоматтар мен РҚБ) енгізудің арқасында желілерді шамадан тыс жүктемелерден, қысқа тұйықталудан, сондай-ақ токтың ағып кетуінен қорғауға арналған.
Оны IP54 корпусының қорғаныс дәрежесінің жоғарылауына байланысты қиын жағдайларда басқаруға болады, бұл оны шаңды, ылғалды, техникалық бөлмелер мен шатырдың астында ашық ауада орналастыруға ыңғайлы етеді.
Артықшылықтары
🛡 IP54 қорғаудың жоғары дәрежесі
Шаңнан және судың шашырауынан қорғау — өнеркәсіптік аймақтар үшін өте қолайлы.
🔥 Күшейтілген электр және өрт қауіпсіздігі
-
Дифавтоматтар 30 мА — ток соғудан қорғау.
💡 Кәсіби жабдық
Өнеркәсіптік деңгейдегі CHINT және IEK маркалы құрылғылар қолданылады.
🧩 Ыңғайлы монтаждау және орнату
-
36 модульге арналған кең корпус.
-
Екі PIN-шина және қуатты кросс-модуль.
-
Кабельдік тығыздағыштар қазірдің өзінде қосылған.
⚙️ Сенімділік және ұзақ мерзімділік
6 кА ажырату қабілеті бар автоматтар коммерциялық объектілердің көптеген тарату желілері үшін жарамды.
Қайда қолданылады
-
Қойма кешендері
-
Өндірістік үй-жайлар
-
Қазандықтар, сорғы, техникалық аймақтар
-
Коммерциялық нысандар мен сауда павильондары
-
Көлік жуу орындары, ТҚС
-
Жеке үйлер мен шаруашылық құрылыстары
-
Ылғалдылығы немесе шаңы жоғары үй-жайлар
Монтаждау бойынша ұсыныстар
-
Техникалық қызмет көрсету биіктігін сақтай отырып, қабырғаға тігінен орнатыңыз.
-
ЭҚЕ сәйкес ЖК мен қаламның міндетті түрде қосылуы.
-
IP54 сақтау үшін барлық кірістерді PG21 арқылы тығыздау.
-
Монтаждаудан кейін және жылына 1 рет барлық терминалдардың тартылуын тексеру.
-
Сәйкес қиманың кабелін пайдалану (ПУЭ 1.3 тарау).
-
Пайдалануға берер алдында барлық қорғаныстардың жұмысына тексеру жүргізу.
Техникалық сипаттамалар
| Кіріспе автоматтың номиналды тогы | 40 А |
| Ажырату қабілеті | 6 ғА |
| Номиналды кернеу | 400/230 Жылы |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Модульдер саны | 36 |
| Корпусты қорғау дәрежесі | IP54 |
| Автоматика өндірушісі | CHINT / IEK |
| Дифавтоматтар саны | 14 |
| Автоматтар саны 1Р | 5 |
| Автоматтар саны 3Р | 0 |
| Корпустың өлшемдері | 540×330×120 мм |
| Пайдалану температурасы | −10…+40 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 40 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 19 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Модульдердің есептік саны | 36 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 540 мм |
| Ені | 330 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы, Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 298 085 ₸

