Модульдік контактор ARMAT KMR 4Р 40А 2NO+2NC Uупр=230VAC IEK

34 828 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:AR-KMR10-040-22-230
Жіберу 03 мамыр 2026Модульдік контактор ARMAT KMR 4P 40А 2NO+2NC Uупр.=230VAC IEK
IEK премиум ARMAT сериясы заманауи автоматтандыру және басқару жүйелері үшін арнайы әзірленген сенімді, дыбыссыз және қауіпсіз модульдік контакторлар болып табылады.
Мақсаты
Модульдік контактор ARMAT KMR 4P 40A тізбектердегі әртүрлі электрлік жүктемелерді ауыстыру үшін қолданылады:
-
💡 жарықтандыру (соның ішінде қуатты желілер);
-
🔥 жылыту және желдету жүйелерінің (ЖЖЖ);
-
⚙️ электр қозғалтқыштары мен сорғылар;
-
🔌 автоматтандырылған басқару жүйелерінің;
-
🏢 коммерциялық және өнеркәсіптік нысандардың қалқандық жабдықтары.
АС-1, АС-3, AC-7a, AC-7b санатындағы жүктемелерде ұзақ мерзімді және қауіпсіз жұмыс істеу үшін жасалған.
Жұмыс принципі
Контактор мыналардан тұрады:
-
230 В айнымалы токқа арналған басқару катушкалары,
-
2NO + 2NC төрт полюсті күштік түйіспелер жүйесінің,
-
жетек механизмінің.
Басқару кернеуі қолданылған кезде катушка магнит өрісін жасайды, ол:
➡️ жылжымалы зәкірді тартып алады;
➡️ 2NO қуат контактілері жабылады, 2NC ашылады;
➡️ жүктеме қосылады.
Кернеу жойылған кезде серіппе контактілерді бастапқы күйіне қайтарады.
ARMAT технологиясының арқасында контактор дірілсіз және дыбыссыз толығымен дыбыссыз жұмыс істейді.
ARMAT KMR артықшылықтары
🔸 1. Үнсіз жұмыс
Тұрғын үй—жайлар мен кеңселер үшін өте қолайлы - катушканың дыбысы жоқ.
🔸 2. Күй индикаторы
Пайдаланушыға контактілердің орнын лезде анықтауға мүмкіндік береді.
🔸 3. Таңбалауға арналған қорғаныш қақпақ
Таңбалау өшірілуден және механикалық әсерлерден сенімді қорғалған.
🔸 4. Қосымшаны жылдам қосу. құрылғылар (ысырмаларда)
Монтаждау уақытын үнемдейді және схемалардың өзгермелілігін арттырады.
🔸 5. Бастапқы өздігінен сөнетін пластиктен жасалған корпус (960 °C дейін)
Өрт қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
🔸 6. Сымдардың қорғаныш пердесі
Қате қосылудың алдын алады.
🔸 7. Екі позициялы ысырма
DIN рельсіне орнатуды және құралсыз алуды жеңілдетеді.
🏭 Қолданылатын жерде
-
Ғимараттарды автоматтандыру жүйелері
-
Сорғы станциялары
-
Желдету, жылыту, ауаны баптау
-
Жарық желілерін басқару
-
Тарату қалқандары, ЖТҚ, РАҚ
-
Коммерциялық және өнеркәсіптік объектілер
-
"Ақылды үй" жүйелері
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
Монтаждау
-
35 мм DIN-рельске орнатылады.
-
Жүктемеге сәйкес қимасы бар сымды пайдалану.
-
Бұрандалы терминалдарды міндетті түрде қатайтыңыз.
-
Монтаждауды кернеу жойылған кезде ғана орындау керек.
Пайдалану
-
Контактілердің керілуін мерзімді түрде тексеріп отырыңыз.
-
Ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қосымша қорғаныссыз пайдалануға болмайды.
-
Ток және қолдану санаты бойынша номиналды параметрлерді сақтау.
-
Шамадан тыс жүктемелерден және нормадан тыс бірнеше рет жиі ауысулардан аулақ болыңыз.
Техникалық сипаттамалар
| Серия | АРМАТУРА КМР (премиум, ЖСК) |
| Полюстер саны | 4P |
| Байланыстар сызбасы | 2NO + 2NC |
| Номиналды жұмыс тогы | 40 А |
| Қолдану санаты | AC-1, AC-3, AC-7a, AC-7b |
| Номиналды жұмыс кернеуі | Айнымалы токта 400 |
| Басқару тізбегінің кернеуі | Айнымалы токта 230 |
| Катушка түрі | Айнымалы ток (AC) |
| Сызғыш катушкаларының орындалуы | 12 / 24 / 48 / 230 Жылы |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қысқыштар |
| Номиналды импульске төзімді Uimp | 4 шаршы метр |
| Шартты қысқа тұйықталу тогы Iq | 3 ғА |
| Монтаждау | DIN-рельске 35 мм |
| Модульдік | Иә |
| Ені | 3 модульдік қашықтық |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Монтаждау тереңдігі | 68 мм |
| Шамдардың максималды қуаты (қыздыру/люм.) | – |
| Үнсіз жұмыс | Иә |
| Корпус материалы | Өздігінен сөнетін бастапқы пластик 960 °C |
| Қосымша құрылғылар | Бекіткіштерге орнату |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Контактор түрі | Реверсивті емес |
| Жылу релесі | Жоқ |
| Фазалар саны | 3 |
| Корпус материалы | Пластик, Термопластика |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 40 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Жабылатын контактілер саны | 2 д. (дана) |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 2 д. (дана) |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Байланыс түрі | 2NC2NO |
| Бекіту түрі | DIN рейкаға |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 108 мм |
| Салмақ | 0.68 г |
- Бағасы: 34 828 ₸





