Авариялық шам ДПА 5042-1 1с әмбебап IP65 IEK

25 692 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDPA0-5042-1-65-K01
Жіберу 18 мамыр 2026ДПА 5042 авариялық сериялы шамдар ылғалдылығы мен шаңы жоғары (IP65) үй-жайлардағы эвакуациялық шығу жолдарын белгілеу үшін пайдаланылады, сондай-ақ эвакуациялау бағытын көрсету үшін пайдаланылуы мүмкін (пиктограммалар жеткізу көлеміне кірмейді). Шамдардың авариялық жұмысы кіріктірілген (ауыстырылмайтын) құрылғылардан жүзеге асырылады. батареялар. Шамдардың әмбебап қосылымы бар (тұрақты және тұрақты емес - схемаға байланысты). Тану қашықтығы 16 м, зарядтау кезінде тұтынылатын қуат - 5 Вт. Авариялық жарықтандыру бойынша МЕМСТ Р МЭК 60598-2-22 талаптарына сәйкес келеді.
Техникалық сипаттамалар
Тұтыну қуаты
5.0 Вт
Түс температурасы
6500 К
Қорғау дәрежесі - IP
IP65
Жүйенің максималды қуаты
5.0 Вт
Жарық ағыны
- лм
Авариялық режимдегі жарық ағыны
140 лм
Номин жұмыс уақыты
1.00 сағ
Номиналды жұмыс уақыты
1.0 сағ
Шамның негіз - ұстағышы
Жоқ
Жиынтықта шамдардан
Иә
Шамдардың - жарық көздерінің саны
36
Шамның қуаты
5.0 Вт
Батарея түрі
NiCD (никель-кадмий) батареясы
Бақылау жабдығы
ТЕСТ түймесі
Сынама сынама сынама сынама сынама сынама сынама сынама сынама сынама сынама сынама сынама сынама сынама
Жоқ
СӨЖ түрі
Д
Габариттік жарықтық
1135 кд/м2
Аккумуляторлық батареяның сыйымдылығы
0.6 А сағ
Электрмен жабдықтау түрі
Автономды (жеке аккумулятор)
Номиналды кернеу
230 Жылы
Жиілігі
50 Гц
Қорғау сыныбы
II
Қосылу схемасы
Тұрақты әрекет ететін
Іске қосу токтарының ұзақтығы
35 мкс
Іске қосу тогы
0,02 А
Аккумуляторлық батареяның номиналды кернеуі
4.8 Жылы
Батареяның максималды қызмет ету мерзімі
24 сағ
Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі
Электрондық балласт
Шамның түрі
Жарық диоды. жарық көзі (LED)
Ұзындығы
356 мм
Ені
136.0 мм
Биіктігі немесе тереңдігі
66.0 мм
Меңзердің немесе панельдің түрі
Тек бір жақты
Сілтемелік ақпаратты орналастыру тәсілі
Жапсырма/заттаңба
Плафон немесе шашыратқыш материалы
Мөлдір пластик (жарық өткізгіш.)
Корпустың түсі
Ақ
Корпус материалы
Пластик
Монтаждау түрі
Қабырғаға бекіту
Пайдалану температурасы
-10...35 °C
Климаттық орындалуы
ҰХЛ3.1
Доптан қорғаныс - соққыға төзімді орындау
Жоқ
Жарықдиодтар саны
60
Балласттаушы аппараттың сұлбасы - ПРА
Басқалар
Тану қашықтығы
28 м
Жарықты тарату класы
Б
Шамның түрі
Біржақты
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жарықтандыру түрі | Көрсеткіш |
| Жарықтандыруды қолдану | Резервтік жарықтандыру, Қауіпсіздік жарығы, Эвакуациялық жарықтандыру |
| қуат алу түрі | аккумулятор, Желі |
| аккумулятор түрі | Ni-Cd |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Жарықдиодты шамдардың саны | 6 д. (дана) |
| Корпус материалы | Алюминий |
| шашыратқыш түрі | Мөлдір |
| шашыратқыштың түсі | Ақ |
| Жұмыс режимі | Ұзақ |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 3 Вт |
| Апаттық режимде жұмыс істеу уақыты | 1.5 сағат (сағ) |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жарық көзі | LED module |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Артқы жарық жақтарының саны | 2 |
| Жарық ағыны | 40 лм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| аккумуляторды зарядтау уақыты | 24 сағат (сағ) |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 363 мм |
| Биіктігі | 152 мм |
| Ені | 23 мм |
| Салмақ | 0.67 г |
| Қосымша жиынтық | |
| Пиктограмма | Жоқ |
| Қуат көзі | Жоқ |
- Бағасы: 25 692 ₸

