ЩРУ 1Н-6-2 IP31 аспалы есепке алу-тарату қалқаны (285*200*130 ) РЮКЕЛЬФ

10 299,24 ₸
- Бар
- Коды:ЩРУ-1Н-6-2 IP31
Модульдік аппаратураны пайдалана отырып, есепке алу-тарату электр қалқандарын құрастыруға, электр энергиясын енгізуге, оны есепке алуға және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/400 В желілерді шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған. Арнайы терезе мен берік құлыпталатын есік қалқанның ішкі жабдықтарына рұқсатсыз кіруге жол бермейді, бұл қосымша сенімділікті қамтамасыз етеді және қызмет ету мерзімін ұзартады.
Модульдік аппаратураны пайдалана отырып, есепке алу-тарату электр қалқандарын құрастыруға, электр энергиясын енгізуге, оны есепке алуға және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/400 В желілерді шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған. Арнайы терезе мен берік құлыпталатын есік қалқанның ішкі жабдықтарына рұқсатсыз кіруге жол бермейді, бұл қосымша сенімділікті қамтамасыз етеді және қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RUCELF |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 500 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.8 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Шкафтың артқы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Салмақ | 4.3 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 12 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Шыны, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 10 299,24 ₸
- Қаптау тәсілі: Жабдық: құлып, 2 кілт, мырышталған DIN рельс, N және PE шиналарын бекітуге арналған мырышталған таспа, есептегішті бекітуге арналған мырышталған панель.

