Мыс ұшы ТМ 95-10-15 М10 95мм2 Ø15мм 35кВ Рексант

1 147,86 ₸
- Бар
- Коды:07-5327-2
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТМ REXANT ұштығы мыс кабельдер мен сымдарды престеу арқылы ұштау үшін арналған. Жоғары сапалы мыстан жасалған.
Белгілеудің құрылымы:
Т— құбыр — ұшы жасалған жартылай фабрикат
М — Мыс — ұшы жасалған материал
95 — ұштықтың номиналды қимасы, мм2
10 — түйіспелі өзектің диаметрі, мм
15 — саптаманың ішкі диаметрі, мм
Санат:
СЭҚ ТН коды:
8536901000
Оқшаулау материалы:
Жоқ
Қолданылу саласы:
алюминий сымдар мен кабельдердің өзектерін ұштау
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
Кернеу, Жылы:
35000
Шығарылған елі:
РЕСЕЙ
Монтаждау тәсілі:
престеу; қысу
Номиналды кернеу, В:
35000
Номиналды ток, А:
қолданылмайды
Жұмыс температурасының диапазоны, С:
-60...+40
Өлшем бірлігі:
дана
Монтаждау тесігінің диаметрі, мм:
10
Салмағы, кг.:
0.05
Беттің қорғаныш жабыны:
жабыны жоқ
Материал:
мыс
Көлемі, м3:
0.00004
Талсымға арналған тесіктің диаметрі, мм:
15
Бренд:
REXANT
Кабель қималарының диапазоны, мм2:
95
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ЗЭТА |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Ұзындығы | 28 мм |
| Ені | 8 мм |
| Өнім материалы | Мыс |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 4.3 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 1 147,86 ₸

