Автоматты ажыратқыш NXM-63S/3P 50A 25кА (R) (CHINT) 205888

14 913,36 ₸
- Бар
- Коды:205888
Ажыратқыш NXM-63S/3P 50A 25kA (R) (CHINT) 205888 – NXM(S) сериялы құйылған корпустағы автоматты ажыратқыштарға жатады, олар номиналды кернеуі 690 В және одан төмен 50/60 Гц жиіліктегі айнымалы ток тізбектерімен жұмыс істеуге арналған. номиналды ток 16-дан 1600 А-ға дейін. Олар тізбектер мен электр жабдықтарын кернеудің шамадан тыс жүктелуінен, қысқа тұйықталудан немесе төмен кернеуден қорғауды қамтамасыз етеді. Қозғалтқыш сирек іске қосылғанда, ол сондай-ақ оны кернеудің шамадан тыс жүктелуінен, қысқа тұйықталудан немесе төмен кернеуден қорғауды қамтамасыз етеді.
Санат:
Полюстер саны:
3
Номиналды ток:
50
Топтық қаптамадағы саны:
1
Номиналды жұмыс кернеуі:
690
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
Номиналды ауытқу қабілеті, кА:
25
Шығарылған елі:
ҚЫТАЙ
Механикалық тозуға төзімділік, циклдар:
20000
Қорғау дәрежесі:
IP30
Жұмыс температурасының диапазоны, °C:
-35...+70
Кепілдік мерзімі, м:
24
Серия:
NXM(S)
Өлшем бірлігі:
дана
Оқшаулаудың номиналды кернеуі, В:
1000
Салмағы, кг.:
0.833
Көлемі, м3:
0.00163
Бренд:
CHINT
СЭҚ ТН коды:
8536209007
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 63 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 25000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Биіктігі | 130 мм |
| Ені | 76 мм |
- Бағасы: 14 913,36 ₸

