TITAN 5 корпусы металл ШМП-30.40.15 УХЛ1 IP66 IEK

50 165 ₸
- Бар
- Коды:TI5-10-N-030-040-015-66
TITAN 5 SHMP корпустары - орнатылған жабдықты механикалық және климаттық қорғаудың ең жоғары деңгейін қамтамасыз ететін жауапты автоматтандыру қалқандарын құрастыруға арналған жаңа шешім. Заманауи роботтандырылған өндіріс және бірегей конструкция TITAN сериялы корпустардың премиум сапасына, сенімділігіне және беріктігіне кепілдік береді.
Техникалық сипаттамалар
Биіктігі
300 мм
Ені
400 мм
Тереңдігі
150 мм
Қорғау дәрежесі - IP
IP66
Климаттық орындалуы
ӨХЛ1
Номиналды ток
630 А
RAL түсінің нөмірі
7035
Кабельді енгізу
Төменнен
Орнату түрі
Аспалы
Номин ток - Ин
630 А
Бетінің фактурасы
Шағыр
Беттің қорғаныш жабыны
Ұнтақты бояу
Пайдалану температурасы
-60...40 °C
Шкаф қабырғасының қалыңдығы
1.0 мм
Қақпақтың пішіні
Жабық типті (жабылатын)
Есікте құлыптың болуы
Иә
Салмақ
6,35 келі
Құлыппен
Иә
Модульдер саны
-
Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы
1 мм
Монтаждау түрі
Беттік монтаждау
Монтаждық тереңдік - тауашалар
- мм
Люк- есіктің түрі
Дара/дара
Үй-жайлардың сыртында пайдалануға жарамды-көше
Иә
Монтаждық платамен
Иә
Түсі
Сұр
Металдың қалыңдығы
1 мм
Үй-жайлардан тыс қолдану үшін жарамды
Иә
Корпус материалы
Болат
Мөлдір есік немесе қақпақ
Жоқ
Қақпақ түрі
Жабық типті (жабылатын)
Есікке/қабықшаға максималды статикалық жүктеме
200 / 600 Н
Кеңейтілуі мүмкін
Жоқ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Сыртқы жұмыстарға арналған |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 400 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Салмақ | 8 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Монтаждау бағыттағыштарының саны | Бір жұп |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
- Бағасы: 50 165 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы: Металл корпус - 1 дана. Фланецті бұранда М6х14 - 4 дана. Фланецті гайка М6 - 6 дана. Ілмек - 4 дана. Төлке - 4 дана. Жерге тұйықтау сымы - 1 дана. Кілт - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. Төлқұжат - 1 дана. Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.

