REXANT DIN-рельсіне 3х-полюсті 2,5 мм2 20А терминалдық БЗД қысқыштар блогы, 11-2167

485,10 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:11-2167
Жіберу 03 мамыр 2026REXANT, 11-2167 DIN рельсіндегі 3x-полюсті 2,5 мм2 20 А терминалды BZD қысқыш блогы өнеркәсіптік және тұрмыстық электр энергиясындағы үш сымды қосылыстар мен тарату желілері үшін әмбебап шешім болып табылады. Корпус жануға төзімді карболиттен жасалған, монтаждау бұрандалы жалғау арқылы DIN-рельске жүргізіледі. Номиналды кернеу 660 В дейін, ток 20 А дейін. Полюстерді анықтауды жеңілдету үшін мөлдір қақпақ пен таңбалау жолағы қамтамасыз етілген. Тарату қалқандарына арналған сенімді және ықшам құрылғы
Санат:
Қысқыш материалы:
болат
Ток өткізгіш бөліктің материалы:
жез
Кернеу, Жылы:
440-660
1 полюске қысқыш терминалдардың саны:
2
Шығарылған елі:
ҚЫТАЙ
Биіктігі, мм:
23
Кепілдік мерзімі, жыл:
1
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
Монтаждау тәсілі:
DIN-рейка
Қызмет ету мерзімі, жыл:
15
Өлшем бірлігі:
дана
Номиналды ток, А:
20
Салмағы, кг.:
0.404
Бұйымның түрі:
қысқыштар блогы
Байланыстар саны:
6
Көлемі, м3:
0.00006
Қорғау дәрежесі, IP:
00
Бренд:
REXANT
Түсі:
қара
СЭҚ ТН коды:
8536901000
Қосылу түрі:
бұрандалы бекіту
Бұйымның материалы:
карболит
Ұзындығы, мм:
40
Қималар диапазоны, мм2:
0.5-2.5
Өзек қимасы, мм2:
2.5
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 133 мм |
| Ені | 71 мм |
| Бекіткіш элементінің түсі | Қара |
| Оқшаулау материалы | AБС-пластик |
| Оқшаулау түсі | Қара |
| Орнату әдісі | Болт |
| Бекіту тесіктерінің саны | 3 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 95 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Максималды ток | 200 А |
| Максималды кернеу | 660 В |
- Бағасы: 485,10 ₸

