Мыс ұшы ТМ 70-10-13 М10 70мм2 Ø13мм 35кВ Рексант

694,26 ₸
- Бар
- Коды:07-5325-2
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Санат:
Кернеу, Жылы:
35000
Монтаждау тәсілі:
престеу; қысу
Шығарылған елі:
РЕСЕЙ
Номиналды кернеу, В:
35000
Номиналды ток, А:
қолданылмайды
Жұмыс температурасының диапазоны, С:
-60...+40
Өлшем бірлігі:
дана
Монтаждау тесігінің диаметрі, мм:
10
Салмағы, кг.:
0.031
Беттің қорғаныш жабыны:
жабыны жоқ
Материал:
мыс
Көлемі, м3:
0.00003
Талсымға арналған тесіктің диаметрі, мм:
13
Бренд:
REXANT
Кабель қималарының диапазоны, мм2:
70
СЭҚ ТН коды:
8536901000
Оқшаулау материалы:
Жоқ
Қолданылу саласы:
мыс сымдар мен кабельдердің өзектерін ұштау
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ЗЭТА |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Ұзындығы | 63 мм |
| Ені | 22 мм |
| Өнім материалы | Мыс |
| ұштықтың түрі | Сақина |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 11 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 50 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 694,26 ₸

