Авариялық ауыстырып қосқыш қалқан K5 ЩАВР8506-15W0121-62 100А 10кА 400V тарату.IP31 бөлігі (2-1 схема)

484 145 ₸
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 06 сәуір 2026Мақсаты
Қ5 авариялық ауыстырып—қосқыш қалқаны (қымыздық) 2-1 схемасы бойынша (екі кіріс - бір тұтынушы) екі қуат кірісі арасындағы жүктемені автоматты және қолмен ауыстыруға арналған.
Кірістердің бірі резервтік генератор көзін қосу үшін арнайы жасалған.
Құрылғы негізгі кіріс істен шыққан жағдайда маңызды тұтынушыларға үздіксіз қуат беруді қамтамасыз етеді.
Негізгі функциялар:
-
желі параметрі жоғалған/қате болғанда генераторға автоматты түрде ауысу;
-
екі кірістегі фазалардың болуын және сапасын бақылау;
-
генераторды іске қосу (іске қосу контактісі) және оның параметрлерін басқару;
-
екі кірісті бір уақытта қосудан қорғау.
Жұмыс принципі
-
Фазаны басқару релесі (ORF-05) арқылы генератордың негізгі кірісі мен кірісінің кернеуі мен фазаларын үздіксіз бақылау.
-
Әдетте, жүктеме негізгі кірістен қуат алады.
-
Параметрлер жоғалса немесе рұқсат етілген шектен асып кетсе, жүйе ауысу ретін бастайды:
-
генераторды іске қосу пәрменін береді (іске қосу контактісі), генератордың рұқсат етілген кернеуіне жеткенде генераторға жүктемені NXC—100 контакторлары арқылы ауыстырады;
-
негізгі қуат қалпына келтірілгенде және уақыт кідірісінен кейін — жүктемені кері ауыстырады ("секірулердің" алдын алу үшін кідіріс уақытының релесі іске қосылады).
-
-
Барлық коммутациялар 2-1 схемасы бойынша қуат контакторлары (2 дана) арқылы жүзеге асырылады, екі кірістен бір уақытта беру алынып тасталады.
-
Қосымша кешіктіру блоктары мен реле қосқыштардың бірқалыпты және қауіпсіз болуын қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары (неге біздің шешімімізді таңдау керек)
-
Сертификатталған компоненттерден зауыттық құрастыру — өндірушілердің ресми компоненттері.
-
Коррозияға қарсы өңдеумен күшейтілген металл корпус.
-
Құжаттаманың, сызбалардың және кепілдік талонының толық жиынтығы (пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай).
-
МЕМСТ бойынша ток өткізгіш шиналар мен өткізгіштер пайдаланылады.
-
Қосуға дайын шешім — жобалауға және іске қосуға кететін уақытты үнемдеу.
-
Монтаждау қателерінен және дұрыс емес фазалық күйлерден (фазалық бақылау релелері, кідіріс блоктары, қосымша контактілер) сенімді қорғаныс.
Қолдану салалары
-
Медициналық мекемелер (тіршілікті қамтамасыз ету жабдықтары).
-
Серверлік бөлмелер және деректерді өңдеу орталықтары (аса қуатты орындар).
-
Өнеркәсіптік нысандар мен сорғы станциялары.
-
Сауда орталықтары, апаттық және эвакуациялық жарықтандыру.
-
Жергілікті генераторлары бар нысандар (ДГҚ) — жеке үйлер, коттедждер, бизнес орталықтар.
Ескертпе: сайттағы бұйымның фотосуреті демонстрациялық сипатқа ие және нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
🛠️ Монтаждау бойынша ұсыныстар (жылдам тексеру парағы)
-
Орнату орны: құрғақ, атмосфералық жауын—шашыннан қорғалған бөлме, UHL класына сәйкес бөлме температурасы - ылғалдылығы жоғары және агрессивті ортадан аулақ болу керек. Сервистік қызмет көрсету үшін қолжетімділікті қамтамасыз ету.
-
Шкафты бекіту: берік тік қабырғаға; корпустың бекіту саңылаулары арқылы анкерлік болттарды пайдаланыңыз. Орнату деңгейі — техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін шкафтың төменгі жиегі еденнен кемінде +0,8 м қашықтықта болатындай етіп.
-
Жерге қосу потенциалы: PE және ГОСТ сәйкес сенімді PE қосылымын (ZNI-35PEN қысқышы) орындаңыз.
-
Кабель кірістері: КВС терминалдары арқылы жалғаңыз, номиналды ток 100 А үшін арналған кабель қимасын және сәйкес жолды қорғауды қадағалаңыз.
-
Генераторға арналған іске қосу тізбектері: қосар алдында іске қосу контактісі мен генераторды басқару тізбектерінің бар-жоғын тексеріңіз.
-
Қосу алдында тексерулер: сымдардың тұтастығы, бекіткіштердің сенімділігі, таңбалаудың дұрыстығы, бейтараптың (ШНИ) дұрыс жалғануы, тұйықталулардың болмауы.
-
Жер және нөл: нөл мен қорғаныс бөлек жалғанып, таңбалануы керек.
-
Сыртқы релелерді/контроллерлерді қосу: қажет болған жағдайда АБЖ-мен біріктіру/ПУ — сигналдардың схемалары мен деңгейлерін сәйкестендіру.
⚠️ Пайдалану және техникалық қызмет көрсету бойынша ұсыныстар
-
Қызмет көрсетер алдында генератордың қуатын өшіріп, сөндіруді ұмытпаңыз.
-
6 айда 1 рет жүйелі түрде визуалды тексеру: терминалдардың тартылуы, коррозияның болмауы, таңбалаудың тұтастығы, сымдардың жағдайы.
-
РАҚ жұмысын тексеру: негізгі қоректендірудің істен шығуын модельдеу — 3 айда кемінде 1 рет (генераторға техникалық қызмет көрсету кезінде жүргізу ұсынылады).
-
Қорғаныстардың (автоматтардың, релелердің) іске қосылуын тексеру: жылына 1 рет — токтарды/кернеулерді тестілік өлшеу.
-
Компоненттерді ауыстыру: тек түпнұсқа бөлшектер мен құрамдас бөліктерге (көрсетілген брендтер немесе сертификаттар бойынша баламалар).
-
Пайдалану журналын жүргізу: тексеру күндері, ескертулер, орындалған жұмыстар (кепілдік қызмет көрсету үшін қажет).
-
Кепілдікті қызмет көрсету: пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай (кепілдік талонын және пайдалануға беру актісін көрсеткен кезде).
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АДБ схемасы 2-1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 484 145 ₸

