Перфорацияланған Z-тәрізді профиль 2000-2,5 IEK

24 682 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLM50D-PPZ-200-25
Жіберу 06 маусым 2026Перфорацияланған Z-тәрізді профиль кабельді қолдау жүйелерін, жылыту, желдету және ауаны баптау жүйелерін, сондай-ақ металл қабықшаларды, басқару панельдерін, дабыл жүйелерін, жарықтандыру құрылғыларын және басқа электр құрылғыларын орнатуға арналған. Профиль конструкциясының ерекшелігі - оны төбеге шпилькаларға да, қабырғаларға да, еденге де якорь мен дюбельдердің көмегімен бекітуге болады, содан кейін оған жабдықты орнатуға болады. Перфорацияланған Z-тәрізді профиль пішіні мен физикалық қасиеттерін сақтай отырып, көптеген иілулер мен созылуларға төтеп беру мүмкіндігіне ие. Сондықтан ол тұрақты динамикалық жүктемелер мен діріл болатын конструкцияларда пайдалануды табады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Сөре |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1600 мм |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 56 мм |
| Қалыңдығы | 1.5 мм |
| Массасы | 2.2 кг |
- Бағасы: 24 682 ₸

