Дифференциалды ажыратқыш (ДТҚ) ВД1-63 4Р 50А 30мА GENERICA

6 662 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MDV15-4-050-030
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Жоғары жылдамдықтағы қорғаныс қосқышы VD1-63 (RCD) GENERICA - кернеуге тәуелді және дифференциалды токқа жауап беретін, асқын токтардан кіріктірілген қорғаныссыз электронды типті құрылғы. Адамды электр тогының соғуынан қорғауға арналған.
Техникалық сипаттамалар
Ағып кетудің номиналды тогы
0.03 А
Жиілігі
50 Гц Гц
Номиналды ток
50 А
Полюстер саны
4
Шартты номин дифток КЗ
4,5 мың
Ағып кетудің номиналды тогы
0.03 А
Ағып кету тогының түрі
Айнымалы (AC)
Селективті қорғаныс
Жоқ
Жүннің тозуға төзімділігі
10000 цикл
Жиілігі
50 Гц
Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы
50 мм2
қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті-Icw
4,5 мың
Қатайту сәті
2 нм
Электр тозуға төзімділік
4000 цикл
Жұмыс тәртібі
Ұзақ мерзімді-S1
Номин құл кернеу
400 Жылы
Ағып кету тогын реттеу
Жоқ
Номин неткл диф ток
0.5 мА
Номиналды ток
50 А
Импульстік беріктік
0,25 кА
Монтаждау түрі
DIN-рейкаға
Салмақ
0.2 кг
Қорғау дәрежесі - IP
IP20
Номиналды шартты қысқа тұйықталу тогы Icn
4500 А
Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені
4
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 50 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 4000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 32 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 300 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электромеханикалық |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Модульдер саны | 4 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | АС |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 72 мм |
- Бағасы: 6 662 ₸

