240х195х165 мм ашық сымдарға арналған КМ41274 дәнекерленген қорап IP55 5 кіріс сұр IEK

4 335 ₸
- Бар
- Коды:UKO10-240-195-165-K41-55
КМ41274 қорап 240х195х165 мм IP55 5 кірісті ашық сымдарға арналған дәнекерленген сұр IEK - Ашық монтажға арналған қораптар сымдар мен кабельдерді тармақтауға, сондай-ақ коммутация нүктелерін жасыруға және қосымша қорғауға арналған. Ашық монтаждау қораптары қатты және гофрленген құбырлардан тұратын электрлік кәріз жүйесінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Қораптардың кейбір түрлерін (IP44, IP55, IP65 қорғау дәрежесі) ашық ауада, сондай-ақ ылғалды және шаңды бөлмелерде пайдалануға болады. Дайындау материалы: полистирол. Қораптардың материалы галогенсіз ("HF" — halogen-free) болып табылады. Түсі: сұр. Қорғау дәрежесі: IP55. Пайдалану температурасы: -25...+40. Енгізулер саны - 5: 3 - D=25мм, 2 - D=32мм. Өлшемі: 240х195х165мм. Жылдам және ыңғайлы монтаждау. Үй-жайлардың ішінде ашық немесе пластикалық кабель-арналардың, құбырлардың ішінде жүргізілген сымдар мен кабельдердің коммутациялары. Ылғалдан және шаңнан қорғау IP55. Қораптардың материалы галогенсіз ("HF" — halogen-free), денсаулыққа зиянсыз болып табылады.
Санат:
Енгізулер саны:
5
СЭҚ ТН коды:
8538909909
Қызмет ету мерзімі, жыл:
15
Бұйымның материалы:
пластик
Орындалуы:
терминалдар жоқ
Климаттық орындалуы:
ӨХЛ4
Нысан:
тік бұрышты
Ұзындығы, мм:
240
Монтаждау температурасы:
-5+60°C
Шығарылған елі:
РЕСЕЙ
Биіктігі, мм:
165
Қақпақ:
Иә
Ені, мм:
195
Қораптың түрі:
дәнекерлеу
Түсі:
сұр
Қосылатын кабельдің ең үлкен қимасы, мм2:
3
Хабарламалар саны:
Жоқ
Клеммниктің болуы:
Жоқ
Өлшем бірлігі:
дана
Кепілдік мерзімі, жыл:
2
Топтық қаптамадағы саны:
4
Салмағы, кг.:
0.575
Қорғау дәрежесі:
55
Тек топтық қаптамада сатылады:
Иә
Монтаждау тәсілі:
жүкқұжат
Көлемі, м3:
0.001
Жұмыс температурасының диапазоны:
-25+40°C
Бренд:
IEK
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Тарату қорабы |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| клемма қалыбы | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Биіктігі | 70 мм |
| Ені | 150 мм |
| Массасы | 0.19 кг |
- Бағасы: 4 335 ₸

