Шам МО 36-40 A55 E27

155 ₸
- Бар
- Коды:МО-36-40-A55
МО типті жергілікті жарықтандырудың қыздыру шамдары станок паркінің және басқа да технологиялық жабдықтардың жұмыс орындарын жарықтандыруға арналған. Шамдар 12, 24 және 36 В жұмыс кернеуінде шығарылады, бұл электр қауіпсіздігі талаптарына сәйкес келеді. Колба мөлдір.
Санат:
СЭҚ ТН коды:
8539299800
Кепілдік, жыл:
1
Ұзындығы, мм:
105
Диаметрі, мм:
55
Энергия тиімділігі сыныбы:
E
Кернеу түрі:
DC
Орташа номиналды қызмет ету мерзімі сағ:
1000
Іргенің түрі:
E27
Шығарылған елі:
КЫРГЫЗСТАН
Кернеу, Жылы:
36
Шыны ыдыстың түрі:
мөлдір; таза
Жарқырау түсі:
жылы ақ
Күңгірттеу:
Жоқ
Жарық ағыны, Лм:
580
Өлшем бірлігі:
дана
Шамның түрі (жұмыс принципі):
қыздыру
Салмағы, кг.:
0.04
Шамның түрі(белгіленуі):
ӘБ
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
Қуаты, Вт:
40
Көлемі, м3:
0.00026
Түс температурасы, К:
2700
Бренд:
СШ ЛЗ
Колбаның пішіні:
алмұрт
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Шамның пішіні | Түтік |
| Жертөле түрі | Түйреуіш |
| Қуат | 24 Вт |
| Жертөле | G13 |
| Минималды жұмыс кернеуі | 165 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 265 В |
| Кернеу | 230 В |
| Максималды түсті температура | 5300 К |
| Жарқырау түсі | Суық ақ |
| Жарықдиодты түс | Ақ |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Минималды түсті температура | 3300 К |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1514 мм |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 2160 лм |
- Бағасы: 155 ₸

