Тұрақтандырғыш ACH-5000/1-Ц

62 939,52 ₸
- Бар
- Коды:63/6/6
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ресанта АСН 5000/1-Ц бір фазалы кернеу тұрақтандырғышы желідегі кернеуді теңестіруге арналған, бұл жабдықтың істен шығуына жол бермейді. Максималды рұқсат етілген қуаттан асқан кезде автоматты түрде өшіру орын алады. Тұрақтандырғыштың жұмысын жалғастыру үшін қуат көзін қосу керек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Өндіруші ел | Латвия |
| Тұрақтандырғыш түрі | Релелік |
| Фазалар саны | 1 |
| Минималды кіріс кернеуі | 140 В |
| Максималды кіріс кернеуі | 260 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Шығу кернеуі | 230 В |
| Толық қуат | 5 кВА |
| Тұрақтандырудың минималды уақыты | 15 мс |
| Тұрақтандырудың максималды уақыты | 35 мс |
| Микропроцессорлық басқару | Иә |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| ПӘК, кем емес | 97 % |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қорғау және пайдалану шарттары | |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Кернеудің төмендеуінен қорғау | Иә |
| Кедергілерден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Өлшеу дәлдігі +/- | 8 % |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| индикация түрі | Жарықдиодты |
| Орнату түрі | Еден |
- Бағасы: 62 939,52 ₸


