Жұмсақ іске қосу құрылғысы SFB 3Ф 380В 75кВт 150А Uупр 110-220В MODBUS ONI

403 832 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SFB-33-75-A-10
Жіберу 13 сәуір 2026ONI SFB электр қозғалтқышының жұмсақ стартері (AMR) электр қозғалтқышының бірқалыпты іске қосылуын және тоқтауын қажет ететін жүйелерде пайдалануға арналған.
ONI SFB УПП қатаң сапа стандарттарына сәйкес және әлемдегі ең ірі өндірушілердің қуат компоненттерін пайдалана отырып жасалған.
Оның кіріктірілген BYPASS функциясы, қарапайым баптау жүйесі бар, ол электр қуатын және жабдықтың қызмет ету мерзімін үнемдеуге, сондай-ақ жабдықты мүмкіндігінше тезірек пайдалануға беруге мүмкіндік береді. Өнеркәсіптік хаттамаларды қолдау кәсіпорынның инфрақұрылымдық желісіне интеграциялау және құрылғыны қашықтан басқару мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
Әртүрлі конфигурациялардың үлкен саны қойылған міндеттерге сәйкес жабдықты мүмкіндігінше дәл таңдауға мүмкіндік береді.
MODBUS RTU протоколын қолдау АМР қашықтан бақылауға және конфигурациялауға мүмкіндік береді.

Артықшылықтары
- Кіріктірілген айналма жол.
- Modbus RTU жүйесін қолдау.
- Барлық үш фаза бойынша токты бақылау.
- Сенімді күштік модульдер.
- Оңай және жылдам орнату және іске қосу.
Техникалық сипаттамалар
|
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Жарықдиодты индикатор | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -10 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 7 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Максималды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 150 А |
| Максималды қуат | 75 кВт |
| Сағатына іске қосудың максималды саны | 10 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 310 мм |
| Салмақ | 5 кг |
- Бағасы: 403 832 ₸

