ЩМП 09 IP54 монтаждау панелі бар қалқан (800*600*250 ) РЮКЕЛЬФ

66 974 ₸
- Бар
- Коды:ЩМП-09 IP54
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үлгі: ШМП-09 IP54
Қорғау дәрежесі: IP54
Металл қалыңдығы: корпус - 1мм, есік -1мм
Түсі: RAL 7035 (ақшыл сұр шағыл
Толық жиынтық: 2 герметикалық құлып, 2 кілт, өлшемі 700х510мм - қалыңдығы 1мм мырышталған монтаждау панелі, гермоводтар.
Габариттік өлшемдері (КхШхГ): 800х600х250мм
Көлемі: 0,12 м/куб.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RUCELF |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 800 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Жоқ |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 66 974 ₸

