Тесілген науа 100х100х3000 ИЭК

14 301 ₸/м
- Бар
- Коды:CLP10-100-100-3
Перфорацияланған илемдеу науалары IEK компаниялар тобының металл кабельді тасымалдау жүйелерінің бөлігі болып табылады. Қуатты және төмен токты кабельдерді төсеуге және қорғауға арналған. Қақпақпен бірге пайдаланған кезде кабельді сыртқы әсерлерден, шаңнан және ылғалдан барынша қорғауды қамтамасыз етеді. Орындалуына байланысты науалар қоғамдық, өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың және бөлшек сауда объектілерінің ішінде де, сондай-ақ шатыр астындағы үй-жайлардың сыртында, ашық ауада, сондай-ақ ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылуы мүмкін.
Прокатталған перфорацияланған IEK науалары МЕМСТ 14918-80 бойынша конвейер әдісімен мырышталған немесе дайын өнімді мырыш балқымасына ГОСТ 9.307 батыру әдісімен мырышталған суықтай илектелген болаттан жасалған.
IEK прокат науасы жүйесі жолдың бағытын өзгертуге арналған түзу элементтер мен керек-жарақтардан, сондай-ақ әртүрлі өлшемдегі қақпақтар мен қосқыш элементтерден тұрады.
Перфорацияланған науа ТШ бойынша шығарылады 27.33.13-002-83135016-2017.
Санат:
Ұзындығы, мм:
3000
Ені, мм:
100
Шығарылған елі:
РЕСЕЙ
Түсі:
ашық сұр
Материал:
болат
Кепілдік мерзімі, жыл:
3
Биіктігі, мм:
100
Өлшем бірлігі:
дана
Беттің қорғаныш жабыны:
Сенжимира әдісі бойынша мырышталған
Салмағы, кг.:
5.07
Қызмет ету мерзімі, жыл:
20
Көлемі, м3:
0.03
Науа түрі:
тесілген астау
Бренд:
IEK
Материалдың түрі:
мырышталған болат
СЭҚ ТН коды:
7326909807
Үлгі немесе орындау:
біріктірілген қосқыш
Материалдың қалыңдығы, мм:
0.7
Топтық қаптамадағы саны:
12
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 100 мм |
| Ені | 100 мм |
| Қалыңдығы | 0.7 мм |
- Бағасы: 14 301 ₸/м

