Тығыздама MG 12 өткізгіш диаметрі 4-7мм IP68 ИЭК

80,64 ₸
- Бар
- Коды:YSA10-08-12-68-K02
MG типті тығыздағыштар қалқан жабдығының корпустарындағы кабельдердің енгізу/шығару орындарында орнатылады.
Өткізгіштерді механикалық зақымданудан қорғауға және жинақтың өзін енгізу/шығару орнындағы шаң мен ылғалдың енуінен қорғауға арналған.
MG типті кабельдік кірістердің ассортименті диаметрі 4 мм-ден 45 мм-ге дейінгі кабельді енгізу өнімдерін таңдауға мүмкіндік береді.

Санат:
Тығыздамалар және кабельдік ендірмелер
Шығарылған елі:
ҚЫТАЙ
Биіктігі, мм:
20.5
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
Ені, мм:
18.5
Қызмет ету мерзімі, жыл:
7
Бұйымның түрі:
кабельді енгізу
Кепілдік мерзімі, жыл:
1
Тереңдігі, мм:
38.5
Өлшем бірлігі:
дана
Бекіткіш гайкамен:
Иә
Салмағы, кг.:
0.0063
Жұмыс температурасының диапазоны, С:
-40+80°С
Қорғау дәрежесі, IP:
68
Көлемі, м3:
0.000019
Түсі:
қара
Бренд:
IEK
Бұйымның материалы:
полиамид
СЭҚ ТН коды:
8547200009
Жіптің түрі:
MG
Диаметрі, мм кабель үшін жарамды:
4-7
Бокстың тесік диаметрі, мм:
14
Бұранданың ұзындығы, мм:
8
Тығыздау түрі:
тығыздағыш сақина
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельге арналған май тығыздағыш |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 38 мм |
| Диаметрі | 16 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Қара |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Қара |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 16 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 100 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 68 |
- Бағасы: 80,64 ₸

