Кабель-канал 30х25 "ЭЛЕКОР" (32 м)

675 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CKK10-030-025-1-K01
Жіберу 18 сәуір 2026Кабель-арна магистральды ЭЛЕКОР қақпағы бар.
Әр түрлі типтегі кабельдерді эстетикалық төсеуге, оларды механикалық зақымданудан қорғауға арналған, электр қондырғыларын KMKU типті көтергіш қораптарға орнату мүмкіндігі бар.
Қос құлыппен, қорап негізінің бүкіл ұзындығы бойынша 200 мм қадаммен перфорациясы бар ұзындығы 2 метр кесінділерде шығарылады.
Материал: ПВХ (материал МЕМСТ 28779-90 бойынша FV(ПВ)0 класына (санатына) сәйкес келеді).

Артықшылықтары
- Өте жоғары иілгіштік.
- Электр қауіпсіздігін қамтамасыз ету (электр сымдарын қосымша оқшаулау).
- Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау.
- Қысқа тұйықталу кезінде ықтимал өртті болдырмау.
- Сымдарға рұқсатсыз кіруді шектеу.
- Ғимараттарды салу және қайта құру кезінде электр сымдарын орнатуды жеңілдету.
- Авариялық жағдайда сымдарға жылдам қол жеткізуді қамтамасыз ету.
- Сымдарды жылдам жаңарту және толықтыру мүмкіндігі.
Санат:
Салмағы, кг.:
0.2125
Ені, мм:
30
Тереңдігі, мм:
25
Көлемі, м3:
0.00075
Қақпақтар саны:
1
Бренд:
ИЭК
Қақпақтың ені, мм:
30
СЭҚ ТН коды:
3925902000
Пайдалы қима, мм2:
208
Монтаждау температурасы, °C:
-15..60°C
Бекіту тәсілі немесе түрі:
негізінде перфорация
Топтық қаптамадағы саны:
2
Тек топтық қаптамада сатылады:
Иә
Ұзындығы, мм:
2000
Шығарылған елі:
РЕСЕЙ
Түсі:
ақ
Материал:
пластик
Кепілдік мерзімі, жыл:
2
Беріктік:
кемінде 1.5 Дж
Өлшем бірлігі:
м
Қызмет ету мерзімі, жыл:
25
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Түсі | Ақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 10 мм |
| Ені | 20 мм |
| Негізгі | |
| Пайдалы қима | 131 мм.ш.м |
| Жүйе түрі | Кабель-арна |
- Бағасы: 675 ₸/м

