Сорғы станциясы НСПД8521-2674 1.5кВТ 4А 10кА 400В HMI панелі IP54 ONI

546 520 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NSPD-85212674
Жіберу 08 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
НСПД — қысымды арттыратын сорғы станциялары
Қысымды арттыратын сорғы станциялары (ҚҚСП) қабаттылығы мен су бөлу режиміне қарамастан сумен жабдықтау және жылыту жүйелерінде үздіксіз және біркелкі қысымды қамтамасыз етуге арналған.
2-5 сорғы Сорғыға 37 кВТ-қа дейін Жиілікті басқару Каскадты басқару Modbus IP54
Мақсаты
Дайын шешімдер ҚҚСД сумен жабдықтау және жылыту жүйелеріндегі қысымның автоматты түрде сақталуын қамтамасыз етіңіз, егер су шығыны өзгерсе.
- Ғимараттың қабаттылығына қарамастан біркелкі қысым.
- Ағымдағы тұтынуға автоматты түрде бейімделу.
- Сорғы жабдықтарының тозуын азайту.
Қолданылу саласы
- Тұрғын үй және әлеуметтік құрылыс.
- Коммерциялық жылжымайтын мүлік.
- Өнеркәсіптік объектілер.
- Аграрлық сектор.
ҒПҚ үлгілік шешімдерінің құрамы
- Электрлік принциптік және монтаждық схемалар.
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық.
- Оператор панелі.
- Жиілік түрлендіргіштері.
- Бағдарламалық қамтамасыз ету (жиынтықта).
Функционалдық мүмкіндіктер
- Сорғыларды автоматты каскадты басқару.
- Тұрақты немесе ауыспалы "шебер" режимінде жұмыс істеу.
- "Құрғақ жүрістен" және артық қысымнан қорғау.
- Жұмыстың орындалу уақытын және іске қосу санын бақылау.
- Сорғылардың автоматты кезектесуі.
- "Күн/түн" режимі.
- Қателер мен апаттар журналы.
- Жұмыс кестелерін құру.
- Қашықтан диспетчерлеу және басқару.
Қорғаныс функциялары
- Қысқа тұйықталудан қорғау.
- Артық токтан қорғау.
- Фазалардың жоғалуынан, қисаюынан және дұрыс емес реттілігінен қорғау.
- Жоғары қысымнан бағдарламалық қамтамасыз етуді қорғау.
Басқару және интерфейс
- Резистивті экраны бар графикалық оператор панелі.
- Интуитивті мәзір және параметрлер.
- Параметрлерге қол жеткізу деңгейлерін шектеу.
- ӨС автоматты параметрлеу.
Шкаф есігіндегі басқару элементтері
- Оператор панелі.
- Қоректендіру желісінің күй индикаторы.
- Сорғылар жұмысының индикаторлары.
- "Қолмен / автоматты" ауыстырып-қосқышы.
- Станцияның авариялық тоқтату түймесі.
Техникалық сипаттамалар
| Параметр | Мағынасы |
|---|---|
| Сорғылар саны | 2–5 |
| Қозғалтқыш қуаты | Әр сорғы үшін 37 кВТ-қа дейін |
| Қозғалтқыштардың түрі | Стандартты өлшемдегі асинхронды |
| Қысым датчиктері | 4-20 мА / 0-10 В |
| Байланыс интерфейсі | Modbus RTU (RS-485), Modbus TCP (опция) |
| Пайдалану температурасы | 0…+40 °C |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 20-90 % (конденсатсыз) |
| Шкафты желдету | Мәжбүрлі |
| Қорғау дәрежесі | IP54 |
| Ғимарат | Металл |
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Жобалау және енгізу мерзімдерін қысқартатын дайын шешімдер.
- Зауыттық корпустар және ТЖҚ сертификатталған құрастыру.
- Құжаттаманың толық жиынтығы.
- Тапсырыс берушінің ТК бойынша логиканы жетілдіру мүмкіндігі.
- Кепілдік 12 ай.
Бұйымның фотосуреті нақты ҚҚСД фотосуреті болып табылмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 32 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 24 В |
| Жабдық түрі | Сорғы станциясы |
| Қуат | 11 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ARMAT M10N |
- Бағасы: 546 520 ₸


