Гипсокартонға арналған монтаждау (орнату) қорабы, К-210

225,54 ₸
- Бар
- Коды:К-210
Үздіксіз (қуыс) қабырғалар мен төбелерге (жұқа қалқалар) орнатуға және жасырын орнатуға арналған электр қондырғыларын орнатуға арналған.
Монтаждау қорабы КМ-210 тұрғын үйлер мен өндірістік ғимараттарда орнату үшін қолданылады.
Монтаждық қораптардың ең маңызды функциясы кабель өзектерінің қосылыстарын сыртқы әсерлерден: шаңнан, ылғалдан және механикалық зақымданудан қорғау болып табылады. Монтаждық қораптар сымдарды, телефон қосылымдарын, розеткаларды, ажыратқыштарды, жарық реттегіштерін және байланыс құрылғыларын ұзақ, қауіпсіз және басқарылатын орнатуды қамтамасыз етуге арналған. Сондай-ақ, монтаждық қораптар интерьерлер мен қасбеттердің эстетикалық көрінісін жасау үшін қолданылады, өйткені олар өзектердің көріксіз ұштарын және қолданылатын терминал блоктарын немесе ЖҚҚ қақпақтарын жабады.
Санат:
Салмағы, кг.:
0.052
Кепілдік мерзімі, жыл:
2
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
Қорғау дәрежесі:
20
Көлемі, м3:
0.000052
Монтаждау тәсілі:
жасырын
Бренд:
Bylectrica
Жұмыс температурасының диапазоны:
-25+60°C
СЭҚ ТН коды:
3925908009
Енгізулер саны:
4
Қызмет ету мерзімі, жыл:
10
Бұйымның материалы:
пластик
Орындалуы:
терминалдар жоқ
Диаметрі, мм:
75
Климаттық орындалуы:
ӨХЛ4
Нысан:
дөңгелек
Шығарылған елі:
БЕЛАРУСЬ
Ұзындығы, мм:
75
Монтаждау температурасы:
-5+60°C
Биіктігі, мм:
40
Қақпақ:
Жоқ
Ені, мм:
75
Қораптың түрі:
орнату
Түсі:
ақ
Қосылатын кабельдің ең үлкен қимасы, мм2:
4
Клеммниктің болуы:
Жоқ
Өлшем бірлігі:
дана
Хабарламалар саны:
1
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bylectrica |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Жүйе түрі | Тарату қорабы |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| клемма қалыбы | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 44 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 80 мм |
| Биіктігі | 42 мм |
| Ені | 80 мм |
- Бағасы: 225,54 ₸

