Жарықдиодты шам ECO A60 шар 15Вт 230В 4000К E27 ИЭК

685 ₸
- Бар
- Коды:LLE-A60-15-230-40-E27
LED A60 шамы груша 15Вт 230В 4000К E27 IEK өнеркәсіптік, коммерциялық және тұрмыстық мақсаттағы объектілерді сыртқы және ішкі жарықтандыру құрылғыларында пайдалануға арналған.
Кеден одағының Техникалық регламенттерінің КО ТР 004/2011, КО ТР 020/2011, МЭК 62560, Ресей Федерациясы Үкіметінің 10.11.2017 жылғы No 1356.560 қаулыларының, Ресей Федерациясы Үкіметінің қаулыларының талаптарына сәйкес келеді. 10.11.2017 жылғы No 1356.
АДАЛ ВАТТ: техникалық параметрлер қаптамада көрсетілгендерге сәйкес келеді.
Кез келген тұрақсыз желілердегі жұмыс: 150-264В. Пульсацияланбайды, өшпейді, ұзақ уақыт жұмыс істейді!
Бірегей IC драйвері шамадан тыс жүктемелерден, қызып кетуден және қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді.
Anti blue-light - көру қабілетіне жағымсыз әсерлерден қорғау.
Термобақылау: жарықдиодтар қызып кетпейді, шамның ресурсы төмендемейді.
Қыздыру және галогендік шамдарға қарағанда айтарлықтай аз жылу бөледі.
Электромагниттік үйлесімділік нормаларына сәйкес келеді.
Құрамында сынап жоқ және арнайы кәдеге жаратуды қажет етпейді.
Санат:
Бренд:
IEK
Колбаның пішіні:
алмұрт
СЭҚ ТН коды:
8539520009
Кепілдік, жыл:
2
Ұзындығы, мм:
131
Диаметрі, мм:
60
Энергия тиімділігі сыныбы:
A +
Кернеу түрі:
АС
Орташа номиналды қызмет ету мерзімі сағ:
30000
Іргенің түрі:
E27
Жұмыс температурасының диапазоны °C:
-20...40
Шығарылған елі:
ҚЫТАЙ
Кернеу, Жылы:
175-250
Шыны ыдыстың түрі:
күңгірт
Жарқырау түсі:
бейтарап суық-ақ
Қыздыру шамының баламасы, Вт:
120
Күңгірттеу:
Жоқ
Жарық ағыны, Лм:
1500
Өлшем бірлігі:
дана
Шамның түрі (жұмыс принципі):
жарықдиодты
Топтық қаптамадағы саны:
10
Салмағы, кг.:
0.063
Шамның түрі(белгіленуі):
LED
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
Қуаты, Вт:
15
Көлемі, м3:
0.000617
Түс температурасы, К:
4000
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Шамның пішіні | Алмұрт |
| Жарықдиодты түс | Ақ |
| Жертөле түрі | бұранда |
| Жертөле | E27 |
| Қуат | 13 Вт |
| Қыздыру шамының баламалы қуаты | 110 Вт |
| Минималды жұмыс кернеуі | 150 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 264 В |
| Кернеу | 230 В |
| Жарқырау түсі | Бейтарап ақ |
| Минималды түсті температура | 4000 К |
| Максималды түсті температура | 5300 К |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Жарық көзі | SMD жарықдиодты блок |
| шашыратқыштың материалы | Пластик |
| Түс температурасы | 4000 МЫҢ |
| Шамның қуаты | 13 Сейсенбі |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 1300 лм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 131 мм |
| Диаметрі | 60 мм |
- Бағасы: 685 ₸

