Электронды есептегіш 3ф 5А Дала СА4У-Э720 220/380V

27 445 ₸
- Бар
- Коды:ND
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үш фазалы бір тарифті электронды есептегіш DALA SA4U-E720 3x220/380V 5(7,5)A коды ND үш элементті трансформаторды қосу белсенді электр энергиясын есепке алуға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Корпорация Сайман |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жағдайы | Жаңа |
| Индикатор түрі | ЖКИ |
| Тарифтер саны | 1 |
| Фазалар саны | 3 |
| Байланыс түрі | Трансформатор |
| Номиналды кернеу | 220/380 В |
| Номиналды ток | 5 А |
| Максималды ток | 7.5 А |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 °С |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 °С |
| Ені | 150 мм |
| Биіктігі | 196 мм |
| Салмақ | 1.36 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габариттік өлшемдер | |
| Тереңдігі | 62 мм |
- Бағасы: 27 445 ₸

