Автоматты сөндіргіш Schneider GoPacT G125E, 3Р, 16А, 15 кА

14 975 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:G12E3F16
Жіберу 05 шілде 2026Сипаттамасы
Жаңа GoPact сериясы - электр қуатын тарату кезінде қорғаныс функцияларын ұйымдастыру үшін қол жетімді және сенімді шешімді ұсынатын арнайы жасалған автоматты өшіру тізбегі.
Жаңа GoPact желісі 800 А дейінгі номиналды токтарға арналған, әртүрлі типтегі ағытқыштармен жабдықталған, 70 кА дейін ажыратқыш қабілетке ие және бұл құрылғыларды азаматтық, коммерциялық және коммерциялық аппараттарға қолдануға мүмкіндік беретін әзер кең астаулы құралдарды пайдалануымен және бар екенін белгілеуші қорапқа айналдыруымен қоса алкоголизмдер бар. өнеркәсіп объектілерінде.
Schneider Electric компаниясынан GoPacT G125E 15kA 3П3Т 20A автоматты ажыратқышы электр тізбектерін жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған.
Ол авариялық жағдайлар туындаған кезде жабдықтардың зақымдануын болдырмайтын және пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, шынжырды сенімді ажыратуды қамтамасыз етеді.
Жұмыс принципі:
- Құрылғы ол арқылы өтетін токты үнемі бақылап отырады.
- 20 А номиналды токтан асып кеткен немесе қысқа тұйықталу пайда болған кезде автоматты сөндіргіш мүмкін болатын зақымдарды болдырмай, қауіпсіздікті қамтамасыз етіп электрлік шынжырды автоматты түрде ажыратып тастауы тиіс.
Артықшылықтары:
- Сенімділік: Электр жүйелерін шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталудан тиімді қорғауды қамтамасыз етеді.
- Ықшамдылығы: ықшам дизайн электр қалқандарындағы кеңістікті үнемдеуге мүмкіндік береді.
- Орнатудың қарапайымдылығы: Тіркелген конструкция монтаж процесін жеңілдетеді.
Қолданылу салалары:
Осы автоматты ажыратқыш әртүрлі салаларда пайдалану үшін жарамды, соның ішінде:
- Өнеркәсіптік қондырғылар
- Коммерциялық ғимараттар
- Тұрмыстық электр жүйелері
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар:
- Монтаждау: Қондырғыны өндірушінің нұсқаулығына және қолданыстағы қауіпсіздік стандарттарына сәйкес білікті электрик орындауы тиіс.
- Пайдалану: Автоматты ажыратқыштың және барлық электр жүйесінің жағдайын үнемі тексеруді жүргізіңіз. Құрылғы іске қосылған кезде қайта қосу алдында себебін анықтау және жою қажет.
Толығырақ ақпарат алу үшін Schneider Electric ресми құжаттамасына немесе компанияның авторландырылған таратушы компанияларына жүгінген дұрыс.
| Сериялары | GoPact MCCB |
|---|---|
| Өнімнің түрі | Автоматты сөндіргіш |
| Өнімнің атауы | GoPact MCCB 125 |
| Қолдану аясы | Бөлу |
| Полюстердің сипаттамасы | 3P |
| Қорғалған полюстердің сипаттамасы | 3d |
| [In] номиналды ток | 20 А 40 °C-та |
| [Ue] номиналды жұмыс кернеуі | 415 В EN/IEC 60947-2 сәйкес 50/60 Гц айнымалы ток |
| Оқшаулау бойынша талаптарға сәйкестігі | Иә EN/IEC 60947-2 сәйкес. |
| Қолданылу санаты | А санаты |
| [Icu] rated ultimate short-circuit breaking capacity | 15 kA Icu 380/415 В EN/IEC 60947-2 сәйкес 50/60 Гц ауыспалы ток 25 kA Icu 220/230 В EN/IEC 60947-2 сәйкес 50/60 Гц айнымалы ток |
| Performance level | E 15 kA 380/415 В Ауыспалы ток |
| Айырғыштың атауы | TM-D |
| Ағытқыштың технологиясы | Термомагнитті |
| Басқару блогының қорғау функциялары | LI |
| Басқару түрі | Басқару иінтірегі |
| Circuit breaker mounting mode | Стационарлық |
| [Ui] оқшаулаудың номиналды кернеуі | 440 миля EN/IEC 60947-2 сәйкес айнымалы ток |
|---|---|
| [Up] номиналды импульстік | EN/IEC 60947-2 сәйкес 6 кВ |
| [Ics] rated service short-circuit breaking capacity | 15 kA в 380/415 В EN/IEC 60947-2 сәйкес 50/60 Гц ауыспалы тоғы 25 kA в 220/230 В EN/IEC 60947-2 сәйкес 50/60 Гц ауыспалы тоғы |
| Механикалық тозуға төзімділік | 30000 циклдар |
| Электр тозу төзімділігі | 415 В In 8000 циклдары |
| Бір полюс тарататын қуат | 18,7 W |
| Монтаждау тәсілі | Артқы монтаждық панель |
| Монтаждың жағдайы | Көлденең және тік Flat on the back |
| Жоғарғы қосылулар | Алдыңғы |
| Төменгі қосылулар | Алдыңғы |
| Connection terminals | бұрандалы қысқыштар |
| Полюсаралық қадам | 25 mm |
| Қорғаныс түрі | L: шамадан тыс жүктемеден қорғау for (жылулық) I: for қысқа тұйықталудан қорғаныш (электромагнитті) |
| Ағытқыштың номиналды тогы | 20 А 40 °C-та |
| Long-time pick-up adjustment type Ir (thermal protection) | Тіркелген |
| [Ir] long-time protection pick-up adjustment range | 1 x In |
| Long-time protection delay adjustment type tr | Тіркелген |
| Instantaneous protection pick-up adjustment type Ii | Тіркелген |
| [Ii] instantaneous protection pick-up adjustment range | 320 А |
| Width (W) | 75 mm |
| Height (H) | 130 mm |
| Depth (D) | 60 mm |
| өнім массасы | 0,7 kg |
| Түсі | Сұр (RAL 7035) |
| Стандарттар | EN/МЭК 60947-1 EN/IEC 60947-2 EN/IEC 60947-2 Annex H |
|---|---|
| Асқын кернеу санаты | III |
| Ластану дәрежесі | 3 IEC 60664-1 сәйкес |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -20...55 °C |
| Сақтау кезіндегі қоршаған ортаның температурасы | -35...85 °C |
| Жұмыс биіктігі | 0...2000 м жұмыс сипаттамаларын нашарлатпай 2000...5000 м жұмыс сипаттамалары нашарлатылған |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 5000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 15000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 55 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 16 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 15000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Биіктігі | 130 мм |
| Ені | 75 мм |
- Бағасы: 14 975 ₸

