IEK ШНИ-8х12-24-У2-Ж, 125 А, 24хМ4 жерге қосу РЕ шина, екі бұрыштық изоляторда, сары

2 882 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YNN10-812-24C2-K05
Жіберу 25 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШНИ үлгісіндегі оқшаулағышы бар шиналар нөлдік, қорғаныс және фазалық өткізгіштерді электрлік және механикалық қосуға арналса. ШНИ шиналары пластикалық оқшаулағышқа немесе өздігінен сөнетін пластиктен жасалған изоляторға орнатылған жез шинасынан жасалған.
Шиналарды пайдаланудың қалыпты шарттары мыналар болып табылады:
- қоршаған ортаның температурасы – 40-тан +50 С дейін;
- салыстырмалы ылғалдылықтың орташа мәні 90%-дан аспайды.
БАСҚА ДА ТАСЫМАЛ
- Шина оқшаулағыштары жанбайтын материалдардан жасалған.
- Кең номенклатуралық қатар.
Техникалық сипаттамалары
| Ток In номинациясы | 125. А |
| Кабельді шығарғыштар саны | 24 |
| Кернеу номині | 400 В |
| Өткізгіштің көлденең қимасының максы | 25/10 мм2 |
| Пайдалану температурасы | -40...+50 °C |
| Ені | 179...207 мм |
| Биіктігі | 29,3 мм |
| Тереңдігі | 15...29 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельге арналған шина |
| Өнім материалы | Жез |
| Бекіткіш элементінің түсі | Сары |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Бекіту тесіктерінің саны | 24 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 25 шаршы мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Максималды ток | 125 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 2 882 ₸

