Екі рет енгізуге арналған кіріспе шкаф ВРУ1-11-10, 250А, 15кА, 400В, ВР32, 10 кА, IP31

398 500 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRU-83112102
Жіберу 29 мамыр 2026Сипаттамасы
Кіріспе панелі ВРУ1-11-10 - электр энергиясын тарату үшін сенімді және тиімді шешім.
Қолдану ауқымы: желілерде пайдалануға жарамды 400/230В үш фазалы айнымалы токтың тұйық жерге тұйықталған бейтараптамасы жиілікпен 50Гц.
ВРУ1-11-10 артықшылығы:
- Метал корпусы жоғары беріктікті және сыртқы әсерлерден қорғауды қамтамасыз етеді, алмалы-салмалы бүйірлік панельдер бірнеше панельдер қатарда орнатылуын мүмкін етеді.
- Сенімділік және қауіпсіздік: таратушы электр қондырғыларын қорғауға арналған.
- Монтаждау ыңғайлылығы: еден конструкциясы панельді орнату мен оған қол жеткізуді жеңілдетеді, бұл әсіресе шектеулі кеңістікте маңызды.
- Кірмелерді қолмен резервтеу: үздіксіз электрмен жабдықтауды қамтамасыз ету.
- Электр энергиясын тиімді есепке алу: тұтынуды оңтайландыру үшін маңызды электр энергиясына коммерциялық есеп жүргізуге мүмкіндік береді.
ВРУ1-11-10 қолдану:
- Өнеркәсіп объектілері: өндірістік және қойма үй-жайларында электр энергиясын бөлу үшін пайдаланылады.
- Коммерциялық ғимараттар: сенімді электрмен жабдықтау қажет болатын кеңселер мен сауда алаңдары үшін өте қолайлы.
- Тұрғын үй кешендері: тұрақты электрмен жабдықтауды қамтамасыз ету үшін көп пәтерлі үйлерде қолданылады.
- Энергетикалық жүйелер: электр энергиясын енгізу және есепке алу, сондай-ақ бөлуші және топтық тізбектердің ажыратылған тізбектерінің қорғау үшін қолданылады.
Электр қабылдағыштардың екінші санаты - электр қабылдағыштар екі тәуелсіз желі бойынша жабдықталады.
Электрмен жабдықтаудағы үзіліс кезекші персоналдың немесе жылжымалы жедел бригаданың резервтік қуат беруді қосуы үшін қажет уақытқа жол беріледі.
Есептеу құралдары құнына кірмейді және жеке сатып алынады!
Қосымша тапсырыс бойынша панельдер цокольмен, сынақ қораптарымен, разрядтағыштармен және т.б. жинақталады.
Жинақтаманың сипаттамасы
Мыс кабелінің енгізу кабелінің ұсынылатын қимасы 5х120мм аспайды;
ЖТҚ едендік металл корпуста орындалған: SMART 2000х600х450мм IP31 IEK;
Кіріспе бөлім
- ВР32И-35А70220 250А IEK ажыратқыш-ажыратқышы - 2 дана;
- ППНИ-35 сақтандырғышының еріткіш ендірмесі габарит 1 250А IEK - 6 дана;
- Ток жүргізуші шина: Алюминий шинасы, ДД 31Т 4х40.
Қолмен резервтеумен екі енгізулер: электр энергиясының екі көзі арасында қоректендіруді қолмен ауыстыруға мүмкіндік береді.
Электр энергиясын есепке алу бөлігі
- Есепке алу аспабына арналған орын 400В 5-7.5А - 2 дана;
- ТТИ-А тогының трансформаторы 250/5А 5ВА сынып 0.5 IEK - 6 дана;
Индикация және дабыл
- Екi кiрiспеде енгiзу ажыратқышына дейiн кернеудiң болуын индикациялау;
Кететін секция
- Жүктемені қосуға арналған клеммалар - ток трансформаторларының клеммалары;
- N/PE шиналары жиынтықта шығатын шиналар;
Кабельдерді төменгі немесе бүйірлік жеткізу.
Бізбен жұмыс кезіндегі сіздердің артықшылықтарыңыз
- IEK зауыттық корпусы және оған төзімділігі жоғары коррозияға қарсы аксессуарлар.
- Біздің компания ресми болып табылады дистрибьютор барлық жиынтықтаушылардың аккредиттеуі мен өндірушіден ТБК құрастыруға арналған сертификаты болады.
- Сіз дайын шешімді қосуға аласыз, барлық схемалар мен құжаттар қоса беріледі.
- Жабдыққа арналған кепілдік Пайдалануға берілген күнінен бастап 12 ай кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖБ-ны жинақтау кезінде МЕМСТ-тың ток өткізгіш шиналары мен өткізгіштері пайдаланылады.
- Қолданады заманауи сенімді шешімдер және ыңғайлы пайдалануда.
Бұйымның фотосы нақты ЖБК фотосуреті емес.
Есептеу құралдары құнына кірмейді!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электрондық түрде сұрау салу бойынша ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Трансформатор түрі | Өлшеу |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Аспалы |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 398 500 ₸




