STAR (LED) 15Вт 1305лм 6500К D170(140)х37мм кіргізілген шығыңқы дөңгелек шырақ LEDAR

1 496 ₸
- Бар
- Коды:LDR-DVO-15W-6500-CIRCLE-W
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кіріктірілген Downlight шамдары бекітілген және бағытталған жарық ағымын жасайды. Олар төбеге оңай орнатылады және үй-жайдың барлық үстіне біркелкі жарық беруді қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыруды қолдану | Кеңсе бөлмелері үшін, Сауда алаңдары үшін |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Шам түрі | Жалпы жарықтандыру |
| Пішін | Дөңгелек |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Орнату әдісі | Ендірілген |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 15 Вт |
| IP қорғау дәрежесі | 44 |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 1305 лм |
| Максималды түсті температура | 6500 К |
| Өлшемдері | |
| Диаметрі | 170 мм |
- Бағасы: 1 496 ₸

