ИМПАКТ 25*25 тесілген кәбіл-арна FIXEL

660 ₸/м
- Бар
- Коды:FXL-CKM50-025-025-1-K03
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
«ИМПАКТ» FIXEl сериясының тесілген кәбіл арналары электр таратушы шкафтарда кабельді ажыратқыш ұйымдастыру және шкаф ішінде эстетикалық аяқталуға мүмкіндік беруге арналған.
Артықшылықтары
- Электр тарату шкафтарында кабельді ажыратуды ұйымдастыру.
- Сымдарды механикалық зақымданудан сақтау.
- Электр қауіпсіздігін қамтамасыз ету.
- Авариялық жағдайда сымға жылдам қол жеткізуді қамтамасыз ету.
- Сымдарды жедел жаңарту және толықтыру мүмкіндігі.
- Ғимараттар мен құрылыстарды салу және қайта жаңарту кезінде электр сымдарын монтаждауды оңайлату.
Техникалық сипаттамалары
| Ені. мм | 25 |
| Биіктігі мм | 25 |
| Ойықтың ені, мм | 4 |
| Перфорация адымы мм | 6.0 |
| Икемді | Иә |
| Ұзындығы мм | 2000 |
| Монтаждық температура, °C | -15...+60 |
| Токтың тұрақты ағуы | Жоқ |
| Қақпағымен | Иә |
| Өздігінен қурап бара жатқан - | Иә |
| Галогендерден бос | Жоқ |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Негізінде перфорация |
| Бүйір қабырғаның түрі | Саңылау перфорациясымен/кесiндiлермен |
| Түсі | Сұр тас/гранит |
| Пайдалы қимасы мм2 | 817 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 25 мм |
| Ені | 40 мм |
- Бағасы: 660 ₸/м

