ДВО 48W 6500K 595х595х30мм кіріктірілген драйвері бар жарық диодты панелді жарық шамшырағы, ішіне орнатылатын /

4 516 ₸
- Бар
- Коды:LDR-DVO-48W-CONC-6500-600
ДВО жарық диодты сериялы шамы тұрғын, қоғамдық, өндірістік үй-жайлардың ішін жарықтандыруға арналған. Әкімшілік және коммерциялық үй-жайларды, дүкендерді, офистерді, мектептерді, ауруханаларды және басқа әкімшілік ғимараттарды жалпы және жергілікті жарықтандыруға. Бірқалыпты жарықпен ерекшеленеді. «Армстронг» типті аспалы төбелерге орнатылады, сонымен қатар үстіңгі қабатқа тиеу қондырғысымен қарастырылған. Люминесцентті шамдары бар ЛПО/ЛВО шамына балама ретінде қызмет етеді. Шамда жарық көзі ретінде SMD жарық диодтары қолданылады. Шырақтар үй-жайлардың ішінде ғана пайдалануға арналған. Шырақ МЕМСТ 15150-69 бойынша УХЛ4 климаттық орындауда орындалады.
Санат:
Корпустың материалы:
болат
Шамның түсі:
суық ақ
Кепілдік мерзімі, ай:
12
Шыққан елі:
ҚИТАЙ
Шамшырақ түрі:
кеңселік-әкімшілік жарықтандыру
Ұзындығы, см:
59.5
Шамның түрі:
LED
Ені, см:
59.5
Тіреуіш түрі:
жоқ
Авариялық қоректендіру блогының болуы:
Жоқ
Шамдар саны:
жоқ
Диммирлеу:
Жоқ
Жұмыс температураларының диапазоны:
0 +40 °C
Шамдардың қуаты, Вт:
48
Жарық ағыны, Лм:
4320
Өлшем бірлігі:
дана
Кернеу, В:
230
Қызмет мерзімі, сағаты:
30000
Салмағы, кг:
1.2
Монтаж тәсілі:
құрылатын; аспалы
Қорғау дәрежесі, IP:
20
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
Көлемі, м3:
0.011
ПРА
жиынтықта
Бренд:
LEDAR
Корпустың түсі:
ақ
СЭҚ ТН коды:
9405110033
Таратқыш материалы:
опалды пластик
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жарықтандыруды қолдану | Кеңсе бөлмелері үшін, Сауда алаңдары үшін, Оқу орындары үшін |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Шам түрі | Жалпы жарықтандыру |
| Пішін | Шаршы |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Орнату әдісі | Ендірілген/үстеме |
| шашыратқыш түрі | Призма |
| Жарқырау түсі | Ақ |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Корпус материалы | Металл |
| Кернеу | 230 В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат | 36 Вт |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Салмақ | 1090 г |
| Қызмет мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жарық көзі | SMD жарықдиодты блок |
| шашыратқыштың материалы | Поликарбонат, Пластик |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 3600 лм |
| Минималды түсті температура | 3300 К |
| Максималды түсті температура | 5300 К |
| Жарық ағынының пульсациясы | 5 % |
| Түс беру индексі, кем емес | 70 |
| Жарық шығару бұрышы | 120 град. |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 595 мм |
| Биіктігі | 20 мм |
| Ені | 595 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
- Бағасы: 4 516 ₸

