mini kaedra 8 модуль қалқаны (А)

20 990 ₸
- Бар
- Коды:13978
IP65 Kaedra шаң ылғалдан қорғалған қалқандар
IP65 Kaedra қалқандары жоғары қауіпсіздік пен функционалдық, эргономикалық және тартымды дизайнмен ерекшеленеді.
Қалқандар персонал мен жабдықты жоғары қорғауды талап ететін ортада, атап айтқанда тұрғын үй және қоғамдық объектілерде, өндірістік секторда қолдану үшін тамаша.
IP65 Kaedra қалқандары 3-тен 72 модульге дейін 7 типтік өлшемді шығарады және 125A дейін тоққа модульдік аппаратураны және саңылаулы монтаждау тақтасында модульді емес жабдықты орнатуға мүмкіндігі бар

Көп функциялылық және тиімділік
Көпфункционалды су өткізбейтін Kaedra DIN-шкафтарының желісі - бұл жабдықтарды бөлу және оларды басқару және электр қуатын беру үшін мінсіз шешім.
• Уақытты үнемдеу: Қосу ыңғайлылығы, ауысу және тасымалдаудың қарапайымдылығы.
• Монтаждаудың қарапайымдылығы: Түймелерді, розеткаларды және басқа да модульді емес тарату құрылғыларын орнату үшін тамаша.
• Мінсіз әрлеу: Kaedra сызғышы дизайнның, жарақтандырылуының және сенімділігінің теңгерімімен ерекшеленеді.
Сонымен қатар, Kaedra шкафтарын жабдық номенклатурасын артық кеңейтудің қажеттілігінсіз әртүрлі конфигурацияларға біріктіруге болады, бұл барлық талаптарды қанағаттандыратын толық еркіндікті ұсынады.
Kaedra артықшылықтары
Икемділік
Kaedra шкафтары үш негізгі функцияны қамтамасыз етеді: жабдықты тарату, электрмен қоректендіру және электрмен басқару. IP65 және IK09 қорғаныс дәрежесі бар су өткізбейтін шкафтардың толық сызығы түймелерді, модульдік емес таратқыш құрылғылар мен басқа да электротехникалық құралдарды қорғау үшін тамаша.
Қолданудың әмбебаптығы
Масштабтау әлеуетінің жоғарылығы. Kaedra шкафтарын өнеркәсіптік және коммуналдық сектор жағдайларында, ортаның сәулет ерекшеліктеріне тәуелсіз бейімдеу оңай. Kaedra жабдығы модульдік корпустардың, розеткалары бар шкафтардың және интерфейс модульдердің толық үйлесімділігін қамтамасыз етеді. Оларды қажеттілігіне қарай объектіде орналастыру және конфигурациялау ерекшеліктеріне сүйене отырып құрастыруға болады.
Беріктігі және стильді дизайны
Дөңгелек пішіні және эргономдылығы, сондай-ақ корпустардың практикалық кескіні мен жоғары сапалы тегіс жабындысы, оларды шаңнан, ылғал мен соққы күштерден қорғауға арналғанын атап көрсететіндей. Мөлдір есіктер жабдықтың жай-күйіне лезде көзбен шолып бақылауды қамтамасыз етеді. Осы қасиеттердің арқасында Kaedra құрылғылары кез келген ортаға өте қолайлы сәйкес келеді.
Сипаттамасы
Kaedra желісі туралы фактілер• Қатаң жағдайда пайдалануға төзімділігі (IP65, IK09)
• Құрылғылардың оңтайлы көрінуін қамтамасыз ететін мөлдір қайта ілінетін есік
• Ілмектер арқылы бұрандаларды бекітудің екі нүктесімен сенімді жабу және кілтке жабу мүмкіндігі
• Тесіктері бар кабельдерді енгізу индикациясы, жалғағыш саңылаулардың қолайлы орналасуы, корпустың артқы бөлігіндегі ұзыншақ тесік, алмалы шасси, клеммді блоктарды және кәбіл белдіктерін орнату үшін "қатты аңқияқ ұстамдылық» түрдег қысқашалары
|
Санат: Түрі: таратушы қалқан DIN модульдерінің саны: 8 Шыққан елі: ИТАЛИЯ Электр қауіпсіздігі сыныбы: 2 Кабельді енгізу: жоғарыдан/төменнен/ бүйірден Қақпақ түрі: жабық түрдегі Енгізу саны: 10 Өлшем бірлігі: дана Кернеу, В: 220 Статикалық жүктеме: 4 Салмағы, кг: 0.65 Биіктігі, мм: 200 Номиналды ток А: 63 Ені, мм: 195 Қатарлар саны: 1 Көлемі, м3: 0.00065 Тереңдігі, мм: 112 Номиналды электр оқшаулау беріктілігі: 660 Бренд: Schneider Electric Түсі: сұр Өндірістің монтаждық тереңдігі, мм: 56 СЭҚ ТН коды: 8538100000 Материал: өздігінен өшетін пластик Есептегіштің астындағы орын: Жоқ Қорғау дәрежесі: 65 Монтаж тәсілі: аспалы Тек топтық қаптамада сатылады: Жоқ Жұмыс температураларының диапазоны: -25+60 °C Климаттық орындау: УХЛ4 |
|---|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Номиналды ток | 125 А |
| Серия | KAEDRA |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 267 мм |
| Тереңдігі | 112 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 200 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 12 |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Алдыңғы есікті ашу | Жоғары |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ашық сұр |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 20 990 ₸

