ЭЛЕКТРОПАЙП DN 63 F1 құбыры

3 591 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 05 маусым 2026Кабельдік желілерді төсеуге және қорғауға арналған құбыр жүйесі
F1, F2, F3, F4 созуын күшейту арқылы жануды таратпайтын ішкі қабаты бар полимерлік құбырлар күш беретін электр кабельдерін қорғау үшін.
Сырты
Кабельдегі қысқа тұйықталу әсеріне төзімді полимерлі композициядан жасалған тегіс, үш қабатты, көк немесе ақ түсті полимер қабат, жоғары пісірілетін табиғи полимерден негізгі қабаты, салмасы 30 мм аспайтын сыртқы маркер қабаты төрт бірдейлендірілген жолағы бар қызыл түсті жарық тұрақтандырылған полимерлік композиция.
Қолданылуы
Ең жоғары көлік жүктемелері кезінде механикалық әсерлерден және агрессивті қоршаған ортадан кернеуі 330 кВ-қа дейінгі қуат кәбілдерін қорғауға арналған құбыр жүйесін орнату. Қосымша қорғау шаралары талап етілмейді.
Төсеу тәсілі
Траншейная; Шетелдiк, соның iшiнде МҰҚ (көлденең бағытталған бұрғылау).
Сипаттамасы
Номиналды өлшемі: 50-315 мм
Тиімді ұзындығы: кесiндiлер 12 м-ден; диаметрi 110 мм-ге дейiн бухталарда қажеттi ұзындықпен жасалынуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Сұр |
| Материал | ПВХ |
| қаптама | Кесінділер |
| Құбыр түрі | Тегіс |
| Құрылыс | Қатты |
| Қаптамадағы ұзындық | 93 м |
| Қызмет мерзімі | 25 жыл |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 18 мм |
| Сыртқы диаметрі | 20 мм |
| Қабырғаның қалыңдығы | 1 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Жоқ |
| УФ төзімділік | Иә |
| Электрические характеристики | |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 1000 В |
- Бағасы: 3 591 ₸/м

