Галогенсіз ашық өткізгіштерге арналған КМ41255 (НҒ) 100х100х50мм IP44 6 гермовводтар, күкірт ілінісе беретін қақпақтар

878 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UKOZ11-100-100-050-K41-44
Жіберу 06 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ашық монтаждауға арналған монтаждық қораптар сымдар мен кабельдерді тармақтауға, сондай-ақ коммутациялау орнын жасырынды және қосымша қорғау үшін арналған. Қатты және гофрленген құбырлардан тұратын электр канализация жүйесінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Қорғау дәрежесі жоғары қораптарды ашық ауада, сондай-ақ ылғалды және шаңды үй-жайларда пайдалануға болады. Тікелей монтаждауға жарамды. Қабырғаға бекіту өздігінен кескіш арқылы жүзеге асырылады. Дайындау материалы: негізі - полистирол, қақпағы - полипропилен. Қорап материалы галогенсіз (HF - halogen-free). Түсі: сұр. Қорғау дәрежесі: IP44. Енгізу саны: 6 - D=25 мм. Өлшемі: 100х100х50мм
| Монтаждау түрі | Қабырғалық-төбелік бекіту |
| Ұзындығы мм | 100 |
| Ені. мм | 100 |
| Тереңірек. мм | 50 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP44 |
| Жұмыстың температурасы, °C | -25...60 |
| Қақпақ формасы | Саңырау қақпақ |
| Түсі | Сұр |
| Материал | пластик |
| Нысан | Төртбұрышты (шаршы) |
| Қақпағы | Мөлдір емес |
| Енгізу саны | 6 |
| Жарақтандыру немесе орнатылған жабдық | Өзгелері |
| Диаметрі, мм | - |
| Галогендерден бос | Иә |
| Диаметрі, құбырлар үшін | Өзгелері |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bylectrica |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Жүйе түрі | Тарату қорабы |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| клемма қалыбы | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Корпус материалы | Пластик, Термопластика |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Шаршы |
| Жарылыстан қорғалған орындау | Жоқ |
| Ыстыққа төзімділік | Жоқ |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Ені | 100 мм |
| Габариттік өлшемдер | |
| Тереңдігі | 55 мм |
- Бағасы: 878 ₸

