Контактор КМИ22560 25А қабықта 220В/АС3 IP54 IEK

19 776 ₸
- Бар
- Коды:KKM26-025-220-00
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Қорғаныс қабықтағы электржылу релесімен бірге жиналған БАҚ контакторлары КМИ кіші габариттік түйіспеші, РТИ-дың жылу релесі, майлы қабаты және басқару батырмасынан тұратын жинақтау құрылғысы болып табылады.
КМИ 10910+КМИ 23211 контакторларын қолданғанда пластикалық қабық, КМИ 34012+КМИ 49512-контейнерлері - метал қаптама қолданылады.

Артықшылықтары
- Шудың төмен деңгейі.
- Жоғары электр тозуға төзімділігі.
- Кең ассортимент.
Техникалық сипаттамалары
| Ағыту тогының қадалу диапазоны, А | 17...25 |
| AC-3 400 В кезінде номин коммутацияланады, кВт | 11 |
| Us AC 50 Гц басқару тізбегінің қоректену кернеуінің номині, В | 230 |
| Басқару кернеуінің түрі | Ауыспалы (АС) |
| Номин құл ток Ie А | 40 |
| Тізбектің күш беретін электригін қосу типі | Винттік қосылыс |
| Iq қысқа тұйықталу тогының шартты номині, кА | 3 |
| Басқарылатын Us басқару тогы тогының күшейту номині, В | - |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
Қосу схемасы

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Контактор түрі | Реверсивті емес |
| Жылу релесі | Иә |
| Фазалар саны | 3 |
| Корпустың болуы | Иә |
| Корпус материалы | Пластик, Термопластика |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 400 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 25 А |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 6 шаршы мм |
| Қосымша байланыстар | Иә |
| Қосу/өшіру түймесі | Иә |
| Тоқтату батырмасы | Иә |
| Қосу батырмасы | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 50 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 1400000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 2000000 цикл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 142 мм |
| Биіктігі | 165 мм |
| Ені | 101 мм |
- Бағасы: 19 776 ₸

